Ціни на лікування зубів в Києві

  • Лікування зубів
Порада спеціаліста, консультація із планом лікування
150 грн.
Огляд після маніпуляції, зняття швів
120 грн.
Допоміжні маніпуляції
Анестезія (1 карпула)
165 грн.
додаткова карпула
90 грн.
Анестезія аплікаційна
70 грн.
Діагностика
110 грн.
Коффердам
300 грн.
Відбілювання
Відбілювання домашнє (2 капи + гель)
3500 грн.
Відбілювання внутрішньоканальне (1 відвідування)
550 грн.
Пломби із фотополімерного матеріалу
Пломби (1 одиниця)
990 грн.
- СТАНДАРТ
990 грн.
- ЛЮКС
1200 грн.
Реставрація (руйнування зуба понад 1/3)
1300 грн.
- СТАНДАРТ
1300 грн.
- ЛЮКС
1600 грн.
Композитна накладка
2310 грн.
Адгезивний міст (штучний зуб на балці)
4620 грн.
Ізолююча прокладка
110 грн.
Лікувальна прокладка
165 грн.
Відновлення кукси зуба (під протезування зі штифтом)
1000 грн.
Корекція реставрації (без використання матеріалу)
440 грн.
Стандартні (армують) штифти
460 грн.
Фіксація прикрас (скайсів), без ціни прикраси
550 грн.
Скайс (прикраса)
560 грн.
Пломба склоіномірним цементом (гарантія 6 міс.)
580 грн.

Ціни на лікування зубів в стоматологічній клініці «Лінія посмішки»

Зубний біль вважається однією з найгостріших в людському організмі. Уникнути її виникнення можна, якщо скрупульозно стежити за здоров’ям ясен і зубів. Найкраще це робити профілактично. А в разі необхідності важливо вчасно забезпечити професійне лікування зубів. Вартість його залежить від багатьох моментів. В нашому прайсі всі вони розписані дуже чітко і детально.

Від чого залежить вартість лікування зубів в стоматологічній клініці «Лінія посмішки»?

Визначити, у скільки обійдеться лікування зубів в кожному конкретному випадку, можна тільки після консультації з фахівцем. Він проведе професійний огляд, оцінить стан зубів і ясен, складе список необхідних процедур і план лікування. На їх підставі він визначить вартість лікування зубів. У стоматологічних клініках Києва та інших міст України застосовуються різні тарифи. Залежать вони від репутації клініки, професіоналізму її співробітників і багатьох інших аспектів. Наша стоматологічна клініка «Лінія посмішки» пропонує найсправедливіший баланс ціни і якості послуг, що надаються.

Які найпоширеніші захворювання зубів?

Найчастіше пацієнти звертаються до нас з карієсом і його ускладненнями. Наші лікарі допоможуть швидко впоратися з ним, зберігаючи при цьому здорові й відновлюючи пошкоджені тканини. Сучасні пацієнти розуміють, що якщо вчасно не лікувати виник запальний процес, то каріозна порожнина істотно розростеться, а нерв поступово буде відмирати. В результаті можна просто втратити зуб, і не один. До основних ускладнень відносяться гранульоми, кісти, пульпіт, періодонтит, флюороз, ерозія, клиновидний дефект. Вказує на наявність таких захворювань змінилася форма і колір зуба, в першу чергу біля ясен.

З чого формується вартість лікування зубів?

Всі ці захворювання і стани вимагають вжити комплексне лікування зубів. Ціни на нього в нашій клініці цілком лояльні стосовно пацієнтів. Загальна вартість процедури залежить від таких факторів:

  • Глибина ураженої ділянки. Якщо карієс поверхневий, то вилікувати його легше, а значить і вартість буде нижче. Для лікування ураження зуба середнього і глибокого рівня потрібно більше матеріалів, препаратів і часу. Найчастіше необхідно видаляти нерв, встановлювати тимчасові й постійні пломби. Все це вимагає великих матеріальних витрат, що відбивається на вартості лікування.
  • Поширеність захворювання. Чим ширше і глибше площа ураженої поверхні, тим дорожчим буде лікування. Якщо захворювання запущене, то найчастіше доводиться лікувати не один, а кілька суміжних зубів. Відповідно, збільшиться і вартість лікування зубів. У стоматології на Васильківській пацієнтам рекомендують вчасно здійснювати профілактику і лікування зубів. Адже це буде більш вигідно для них, в тому числі в фінансовому плані.
  • Методика терапії. В процесі обстеження стоматолог визначає, наскільки сильно виражені тканини зубів і ясен. Відповідально підбираються методики лікування. Це може бути пити ремінералізуюча аплікація, пломбування або навіть оперативне втручання. Від цього залежить і вартість виконуваних маніпуляцій.
  • Застосовувані технології. У сучасній стоматологічній клініці на лікування зубів ціни залежать від використовуваних передавай в технології. Це може бути препарація за допомогою лазерного променя, лікування озоном і інші процедури, я які підвищують ефективність, швидкість, безболісність і безпеку терапії.
  • Препарати та матеріали. Їх застосування враховується на етапі визначення остаточної вартості курсу лікування. Адже при цьому можуть використовуватися, наприклад, фармацевтичні препарати для анестезії та композитні матеріали для створення пломб. Природно, чим якіснішими будуть ці інгредієнти, тим вище їх вартість.

Це далеко не все, з чого складається вартість лікування зубів. У стоматології на Васильковській ви отримаєте професійну допомогу у розв’язанні всіх проблем, пов’язаних із захворюваннями зубів і ясен, а також точну калькуляцію наданих послуг.

Наші контакти

Контактний телефон
(068) 331-6-386
(044) 331-6-386
Місцезнаходження стоматології
м. Київ, вул. Васильківська, 34, корпус В, каб. 201
Працюємо для Вас
Пн-Пт: 10.00 - 20.00
Сб: 10.00 - 16.00
Неділя: вихідний

Працюємо для Вас:

Понеділок
10:00-20:00
Вівторок
10:00-20:00
Середа
10:00-20:00
Четвер
10:00-20:00
П'ятниця
10:00-20:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Зачинено

Не визначилися з датою та часом?

Пішком від метро
4 кроки від метро Васильківська.
Вихід із метро по ходу поїзда (якщо їхати з центру).
Вхід до ПАТ ТПЦ (Торгове Підприємницький Центр). На прохідній пропускна система. Потрібно піднятися на другий поверх, зліва побачите вивіску стоматологія Лінія Посмішки.
На громадському транспорті
До зупинки “Станція метро Васильківська”.
Маршрутки: 208, 491, 499, 508, 546.
Приміські маршрутки: 729, 812.
Автобус: 19, 28, 78, 119.
Тролейбус: 45.
На авто із центру
Їдете б-р. Дружби народів,
за Московською площею, з естакади повертаєте правіше та їдете паралельно проспекту
40-річчя Жовтня та за готелем Мир, продовжуєте рух до метро Васильківська.
Праворуч побачите вивіску
Лінія Посмішки.