/* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Noto+Sans%3A400%2C700&subset=cyrillic&display=swap&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */

Чистка зубів Air Flow

Чистка зубів Air Flow

Аir flow – методика професійної чистки зубів. Для цієї процедури застосовується повітряно-водно-порошкова суміш і спеціальний апарат. Властивості цього складу дозволяють ефективно впоратися з проблемою зубного нальоту.

Їжа, кава, чай і багато іншого утворюють на зубах наліт, з яким зубна щітка справляється не завжди. Особливо вразливі люди з брекетами або ті, у кого утворилася скупченість зубів. У таких випадках видалення зубного нальоту без професійного втручання досить проблемно.

Проходити процедуру Аir flow рекомендується, якщо необхідно видалити пігментацію зубів або покриває їх наліт. Наліт можуть викликати сигарети, їжа, кава, червоне вино, деякі види спецій і т.д. Чистка Аir flow необхідна не тільки для візуального поліпшення зубів, вона потрібна і перед тим, як почати терапевтичне лікування, так як карієс на перших стадіях можна не помітити за шаром зубного нальоту. Чистка Аir flow є профілактичною процедурою, яка не дозволяє утворитися пародонту, через мікробного нальоту якого можуть почати розвиватися патології. Аir flow використовується перед установкою зубних протезів, до або після установки брекетів або перед процедурою відбілювання.

Записатися на чистку Аir flow в Голосіївському районі можна звернувшись до нас в Line smile. Професійне чищення Аir flow є дієвою профілактикою карієсу. Тому відвідування стоматологічної клініки повинні бути регулярні.

Share this post  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!
      /* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */