/* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Noto+Sans%3A400%2C700&subset=cyrillic&display=swap&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */

Лікування карієсу

Лікування карієсу

Що таке карієс?

Карієс – це серйозна і дуже поширене захворювання. Середній і глибокий карієс лікується від одного до декількох годин. Для лікування середнього карієсу зазвичай вистачає одного відвідування стоматолога. Якщо ситуація запущена і карієс став глибоким, то в такому випадку відвідати лікаря потрібно два рази. При особливо важких ускладненнях відвідати стоматолога доведеться три рази або більше.

Розвиток карієсу

Розвиток карієсу супроводжується руйнуванням емалі зуба і дентин. Коли зубна емаль темніє – це говорить про перші симптоми карієсу. При відсутності лікування ситуація буде ускладнюватися. Тверді тканини зуба будуть розм’якшуватися, буде відбуватися демінералізація і утворюватися каріозна порожнина. Найбільш основними збудниками карієсу вважаються бактерії. Недотримання гігієни рота веде до скупчення бактерій, а бактерії ведуть до карієсу. За статистикою до моменту повноліття каріозні порожнини є у вісімдесяти відсотків підлітків. Багато вирішуються на візит до стоматолога, коли стадії хвороби вже запущені і коли з’являється біль. Однак, якщо проходити огляди регулярно, то є можливість діагностувати карієс на ранніх його етапах. Тоді лікування буде дешевше, воно буде більш швидким і ефективним.

Лікування Каріси в Києві


Для того, щоб дізнатися, у скільки вам обійдеться послуга лікування карієсу ви можете зателефонувати в нашу клініку «Лінія Посмішки» на Васильківській. Наша стоматологія знаходиться в місті Київ, Голосіївський район. Ціни або іншу інформацію ви так само можете дізнатися на сайті клініки. Для карієсу характерні наступні симптоми: змінився колір зубів, пігментована емаль або її відкол, темні щілини, які розташовуються на кордоні пломби, каріозні порожнини. Крім візуальних симптомів є і тактильні, наприклад, поява болю при вживанні чогось холодного, гарячого, солоного або солодкого. Стоматологія на Васильківській пропонує вам прийнятні ціни і послуги досвідчених лікарів, які використовують сучасне обладнання.

Share this post  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!
      /* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */