/* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Noto+Sans%3A400%2C700&subset=cyrillic&display=swap&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */

Лікування зубів на Васильківській


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!


  Безумовно, профілактика і щоденний догляд грають найважливішу роль в підтримці здоров’я зубів, але дуже часто цього виявляється недостатньо. Чому з’являються хворі зуби і як виправити ситуацію?

  Сучасна стоматологія пройшла тривалий шлях і в наш час лікування не повинно асоціюватися з якимось страшним і болючим процесом, адже тепер методи лікування стали куди гуманніше. Цілком зрозуміло, що люди звикли звертатися за допомогою тільки лише в ситуаціях, коли відчувають гостру в цьому необхідність, що тільки подовжує процес лікування.

  Не варто зволікати необхідні процедури і чекати поки хворобливий стан почне приносити дискомфорт. До того ж, чим довше затягувати з лікуванням, тим дорожче воно обійдеться, не кажучи вже про серйозність ситуації. Наші фахівці проведуть діагностику, щоб виявити точну причину захворювання. Ми використовуємо останні технології лікування зубів, щоб мінімізувати всі негативні наслідки і готові допомогти кожному пацієнту.

  Сучасне лікування зубів: якісно, швидко і без болю

  Пройшли ті часи, коли похід до стоматолога сприймався як екзекуція. Сучасне лікування зубів в Києві і інших містах України поставлено на найвищий рівень. Всі процедури проводяться швидко і безболісно. А отриманий результат зберігається на багато років. Особливою довірою користується наша стоматологічна клініка «Лінія Посмішки». Про це свідчать відгуки наших постійних пацієнтів, оцінки експертів і компаній партнерів.

  Специфіка лікування зубів в стоматологічній клініці «Лінія Посмішки»

  Для вирішення будь-яких проблем, пов’язаних зі здоров’ям зубів, у нас надається максимально повний перелік послуг. Якщо ви виберете лікування зубів на Васильківській в Києві, тобто стоматологічній клініці «Лінія Посмішки», то отримаєте терапевтичні процедури найвищої якості.

  Асортимент лікувальних послуг

  Наші фахівці готові професійно виконати всі процедури, необхідні кожному конкретному пацієнту. Найбільш затребувані у нас:

  • лікування зубів, пошкоджених карієсом;
  • пакет послуг з лікування пародонтиту;
  • скейлінг (чистка) зубів під яснами;
  • полірування швейцарським пескоструем;
  • санація лазером Helbo (Німеччина);
  • виконання хірургічних операцій;
  • реставрація при наявності дефектів;
  • естетична терапія зубного ряду.

  Тривалість процедур

  Час, який витрачається на конкретну процедуру, залежить від багатьох особливостей в кожному конкретному випадку. Можна виконати лікування зубів швидко, якщо проблема невелика, що не запущена, що не вимагає яких-небудь додаткових дій. Лікар робить висновок після огляду пацієнта і за результатами діагностичних досліджень. Для попереднього прогнозування можуть знадобитися такі заходи, як:

  • ортопантомограмма — комп’ютерний аналог рентгенівського дослідження щелеп;
  • цілеспрямована візіографі, що показує на знімку стан хворих зубів;
  • томографія — 3D знімок, який дає можливість пошарово оцінити кісткову тканину.

  Безболісність терапії

  Мрія будь-якого стоматологічного пацієнта — лікування зубів без болю. Сьогодні це цілком можливо. Вам достатньо звернутися до фахівців нашої клініки. У своєму арсеналі вони використовують всі кращі на сьогодні інноваційні засоби для того, щоб мінімізувати дискомфорт від терапевтичних процедур, не кажучи вже про їх хворобливості. Вони застосовують передове обладнання, безпечну і ефективну анестезію, включаючи:

  1. Місцеве знеболювання (аплікаційне) — без виконання ін’єкцій, за допомогою гелів і аерозолів. Вона показана при терапії карієсу, лікуванні пульпіту, видаленні скам’янілого нальоту, а також перед уколом.
  2. Інфільтраційне знеболювання (глибоке) — при цьому препарат вводиться безпосередньо в кістку ясна, м’які тканини під слизовою, в окістя. Актуально при лікуванні зубних каналів, а також при терапії пульпи.

  Безпека маніпуляцій

  Щоб забезпечити максимально безпечне лікування зубів, наші стоматологи використовують сертифіковані препарати і краще на сьогодні обладнання. Наприклад, відмінною підмогою в цьому є апарат Reciproc для терапії каналів, а також HELBO BLUE — для лазерної терапії. Перед виконанням анестезії наші лікарі неодмінно уточнюють, чи немає у пацієнта алергії, серцево-судинних захворювань або діабету.

  Лікування зубів в стоматологічній клініці «Лінія Посмішки» виконується на найвищому рівні. Для цього наші фахівці використовують кращі матеріали, обладнання, препарати, дезінфікуючі засоби, постійно працюють над підвищенням свого кваліфікаційного рівня. Якість виконуваних процедур підтверджується встановлюються гарантійним терміном на результати терапії. Тому за лікування зубів ціни у нас не можуть бути низькими. У той же час вони цілком виправдані і навіть нижче, ніж у більшості конкурентів.


   Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!    Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
     Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
      Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
       Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ       ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
       +
       Передзвоніть мені!
       /* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */