Професійна чистка зубів

Що таке
чистка зубів?

Якщо зубний наліт знаходиться на зубах досить довгий час, то він починає минерализоваться. Після мінералізації прибрати наліт за допомогою зубної щітки вже не вийде. Не допоможуть при цьому зубні нитки або інші пристосування – тільки професійна чистка в стоматології.

Прийшовши на чистку, перш за все стоматолог проведе огляд, який дозволить визначити загальну картину, в якому стані знаходяться зуби, мова і ясна. Після огляду лікар почне професійну очистку. Будуть зняті всі відкладення – пігментація, камені, зубний наліт. Зуби будуть відполіровані, проведеться масаж ясен. Після завершення чистки, зуби будуть покриті спеціальним лаком або гелем. Комплексна гігієна зубів може проводитися за різними методиками, серед яких чистка щітками і професійними пастами, чистка «Ейр Флоу», ультразвукової скейлинг і інші.

Навіть при старанному догляді за зубами, в домашніх умовах у вас не вийде в важкодоступних місцях повноцінно очищати зуби.

Наслідком цього буде накопичення нальоту, а пізніше і поява зубних каменів. Будинки позбутися зубних каменів самостійно неможливо. Крім того, що зубний камінь псувати естетичність зубів, він ще й шкодить здоров’ю. Завдяки професійному чищенню в Києві можна запобігти такі проблеми, як запалені ясна, розхитування зубів або неприємний запах з рота.

Проводити комплексну гігієну зубів рекомендується після лікування, це допоможе закріпити результати. За рекомендаціями стоматологів, чистку зубів потрібно проводити один раз на півроку. Якщо ж є якісь проблеми з яснами, то чистку слід робити частіше, десь раз в три місяці.
Наша приватна стоматологічна клініка «Лайн Смайл» пропонує вам пройти лікування у наших фахівців з високим рівнем кваліфікації, сучасним технічним обладнанням і гарантією якості. Записатися на консультацію можна за телефоном або на нашому сайті. Комплексна чистка зубів в Києві – це послуга, яка не тільки поверне вам гарну посмішку, але і стане на заваді розвитку хвороб.

Професійне чищення зубів із застосуванням найефективніших методів

Зубний біль — це одне з найбільших випробувань, якого не уникне жодна людина. Частою причиною розвитку захворювань, що провокують такі відчуття, є утворення зубної бляшки, а в подальшому зубного каменю. Вони в свою чергу формуються в результаті реакції зубного нальоту і слизу в слині. Для видалення такого каменю застосовується професійна чистка зубів. Виконати її може лише кваліфікований стоматолог із застосуванням спеціальних матеріалів та інструментів, повний арсенал якого використовується в нашій клініці.

Що собою являє професійна чистка зубів?

Дана процедура застосовується з лікувальною (коли ясна болять, сверблять і кровоточать) і профілактичною метою (направлених на підтримку здоров’я порожнини рота, зубів, ясен і навіть крові яка циркулює в усьому організмі).

Професійне чищення, замовити яке можна в нашій приватній стоматологічній клініці «Лінія Посмішки», має приємний бонус — привабливий зовнішній вигляд зубів. Адже в результаті видалення нальоту вони стають на кілька тонів світліше. Зубна емаль при цьому стає більш гладкою. Від цього вона не тільки набуває глянцевий блиск, але і істотно зміцнюється.

Кому рекомендується дана процедура?

Професійне чищення зубів в Україні може виконуватися всім пацієнтам без винятку. Адже це повністю безболісна і нешкідлива процедура. В результаті її здійснення зубна емаль не руйнується і не пошкоджується. Також зберігається цілісність пломб. Очищувати зуби від каменю можна не тільки дорослим, але й дітям. В результаті вдається попередити розвиток безлічі ускладнень, включаючи кровоточивість ясен, карієс і пародонтоз. З чисто естетичної точки зору профілактичне чищення зубів від стоматологічної клініки «Line Smile» покращує зовнішній вигляд зубів, усуває ефект несвіжого дихання, додає людині більше доглянутий вигляд. Адже в результаті такої процедури видаляється зубна бляшка і пігментнтна плівка, яка утворюється на емалі зубів внаслідок куріння, вживання кави та чаю, а також інших продуктів з фарбуючими властивостями.

Як часто потрібно виконувати чистку зубів?

Здійснення такої процедури пацієнтам рекомендується виконувати в середньому раз в півроку. Але в залежності від рівня особистої гігієни даний термін може як скорочуватися (до 3 або навіть 1 місяця), так і збільшуватися (до 1 року). А взагалі профілактична чистка зубів у стоматологічних клініках Києва та інших міст України пропонується з урахуванням особливостей конкретного пацієнта, наприклад, за інтенсивністю формування зубного каменю. Часто саме лікар стоматолог звертає увагу своїх відвідувачів на наявність такого утворення на зубах і розповідає про всі проблеми, що виникають при їх наявності. Видалення каменя важливо і для того, щоб своєчасно виявити початок розвитку карієсу. Коли зубний наліт знаходиться на відстані, то можна набагато точніше підібрати відтінок пломби.

Як здійснюється чистка зубів від каменю?

Наліт на зубах спочатку має в’язку структуру. У нього входить осад із решти їжі, змішаної зі слиною, бактеріями і продуктами їх життєдіяльності (слизу). Вони можуть збиратися в тих місцях, які недоступні для звичайної пасти і щітки. Професійне чищення зубів в Києві виконується безліччю традиційних і інноваційних способів. У нашій клініці застосовуються такі технології, як, наприклад, ультразвук. Це універсальний спосіб видалення відкладень на зубах. Вібраційні хвилі не тільки видаляють наліт, але і пригнічують колонії хвороботворних і шкідливих бактерій. Також в ході даної маніпуляції очищаються пародонтальні кишені з яких токсини розпаду бактерій потрапляють в циркуляцію крові. Цей процес, як і більшість інших наших процедур, безболісний. Але за бажанням пацієнта може використовуватися знеболювання. Не менш успішними є такі методи, як лазерна чистка зубів і піскоструминна, тобто «Air Flow».

Наша стоматологічна клініка пропонує всі сучасні процедури, включаючи такі, як професійна чистка зубів. Ціни на будь-які види послуг у нас цілком доступні. В якості здійснюваних профілактичних і лікувальних заходів ви можете переконатися за відгуками наших пацієнтів і на власному досвіді. З нами ваші зуби будуть завжди здоровими

Наші контакти

Контактний телефон
(068) 331-6-386
(044) 331-6-386
Місцезнаходження
м. Київ, вул.Васильківська, 34, корпус В, каб. 201

Залишити заявку

  https://line-smile.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/images-1.jpg

  Профілактика

  від 700 грн.

  https://line-smile.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0045-scaled.jpg

  Лікування

  від 700 грн.

  https://line-smile.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/6a46dde6043ab65e99958d346fbfcc28.jpg

  Коронки на зуб

  від 2800 грн.

  https://line-smile.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/home-services-2.jpg

  Протези

  від 6000 грн.

  Навіть при старанному догляді за зубами, в домашніх умовах у вас не вийде в важкодоступних місцях повноцінно очищати зуби.
  Наші фахівці мають багаторічний досвід в цьому питанні і підходять індивідуально до кожного пацієнта.
  Для того, щоб створити гарну посмішку, найбільш швидким способом буде виготовлення вінірів.
  У деяких випадках ситуація з зубом стає такою запущеної, що крім як видалення нічого не залишається.
  Установка коронок можлива, будь ваш зуб повністю зруйнований або просто мати неестетичний вигляд.
  Художня реставрація зуба так само називається прямий композитної реставрацією.
  Коли ви перший раз звертаєтеся до стоматолога, перед тим, як починати лікування дуже важливо пройти консультацію стоматолога.
  Для підтримки ідеального стану зубів необхідно приділяти належну увагу якісної гігієни порожнини рота
  Якщо з якихось причин ви втратили один зуб або кілька, то в цьому випадку ви можете встановити собі знімні зубні протези.
  Для повернення красивою і білосніжної усмішки необхідно проводити відбілювання зубів.
  Сьогодні в стоматології за допомогою сучасних методик лікування каналів відбувається без хворобливих відчуттів
  Лікування ясен Пародонт (ясна) виконує захисну функцію, регенеративну, а також функції утримування зубів і регулювання жувального навантаження
  Безумовно, профілактика і щоденний догляд грають найважливішу роль в підтримці здоров'я зубів

  Прайс лист

  • Профілактика
  • Лікування зубів
  • Установка коронок
  • Протезування
  Порада спеціаліста, консультація із планом лікування
  від 150 грн.
  Огляд після маніпуляції, зняття швів
  від 120 грн.
  Допоміжні маніпуляції
  Анестезія (1 карпула)
  від 165 грн.
  додаткова карпула
  від 90 грн.
  Анестезія аплікаційна
  від 70 грн.
  Діагностика
  від 110 грн.
  Коффердам
  від 300 грн.
  Пародонтологія
  Кюретаж (одного зуба)
  від 370 грн.
  Кюретаж (одного сегменту)
  від 1320 грн.
  Шинування сегменту
  від 3300 грн.
  Шинування одного зуба
  від 660 грн.
  Медикаментозна обробка рани (кишені)
  від 330 грн.
  Каппа (роз'єднуюча)
  від 1210 грн.
  Вирівнювання оклюзійної поверхні (пришліфування) один зуб
  від 165 грн.
  Профілактика карієсу та професійна гігієна порожнини рота
  Срібло одного зуба
  від 150 грн.
  Ремінералізація (профілактика карієсу)
  від 440 грн.
  Герметизація фісур
  від 330 грн.
  Зняття нальоту пастою
  від 700 грн.
  Фторування при чутливості 1 зуба
  від 240 грн.
  Комплексне професійне чищення
  СТАНДАРТ (зубний камінь + наліт системою Air flow)
  від 1100 грн.
  ЛЮКС (зубний камінь + наліт Air flow + профілактика карієсу)
  від 1600 грн.
  Комплексне професійне чищення з одного зуба
  від 70 грн.
  Порада спеціаліста, консультація із планом лікування
  від 150 грн.
  Огляд після маніпуляції, зняття швів
  від 120 грн.
  Допоміжні маніпуляції
  Анестезія (1 карпула)
  від 165 грн.
  додаткова карпула
  від 90 грн.
  Анестезія аплікаційна
  від 70 грн.
  Діагностика
  від 110 грн.
  Коффердам
  від 300 грн.
  Відбілювання
  Відбілювання домашнє (2 капи + гель)
  від 3500 грн.
  Відбілювання внутрішньоканальне (1 відвідування)
  від 550 грн.
  Пломби із фотополімерного матеріалу
  Пломби (1 одиниця)
  від 990 грн.
  - СТАНДАРТ
  від 990 грн.
  - ЛЮКС
  від 1200 грн.
  Реставрація (руйнування зуба понад 1/3)
  від 1300 грн.
  - СТАНДАРТ
  від 1300 грн.
  - ЛЮКС
  від 1600 грн.
  Композитна накладка
  від 2310 грн.
  Адгезивний міст (штучний зуб на балці)
  від 4620 грн.
  Ізолююча прокладка
  від 110 грн.
  Лікувальна прокладка
  від 165 грн.
  Відновлення кукси зуба (під протезування зі штифтом)
  від 1000 грн.
  Корекція реставрації (без використання матеріалу)
  від 440 грн.
  Стандартні (армують) штифти
  від 460 грн.
  Фіксація прикрас (скайсів), без ціни прикраси
  від 550 грн.
  Скайс (прикраса)
  від 560 грн.
  Пломба склоіномірним цементом (гарантія 6 міс.)
  від 580 грн.
  Лікування
  Надання невідкладної допомоги (гострий біль)
  від 660 грн.
  - 1 ступеня складності
  від 660 грн.
  - 2 ступеня складності
  від 990 грн.
  - 3 ступеня складності
  від 1430 грн.
  - 4 ступеня складності
  від 1870 грн.
  Зняття пломби при перелікуванні зуба
  від 70 грн.
  Лікування пульпіту, періодонтиту
  Превентивне лікування каналів (дентин пов'язка)
  від 500 грн.
  Інструментальна та медикаментозна обробка к/к
  від 400 грн.
  - передніх зубів
  від 400 грн.
  - бічних малих (премолярів)
  від 500 грн.
  - бічних великих (молярів)
  від 700 грн.
  Постійне пломбування каналів
  від 440 грн.
  - передніх зубів
  від 440 грн.
  - бічних малих (премолярів)
  від 690 грн.
  - бічних великих (молярів)
  від 990 грн.
  Тимчасове пломбування каналів
  від 200 грн.
  - передніх зубів
  від 200 грн.
  - бічних малих (премолярів)
  від 330 грн.
  - бічних великих (молярів)
  від 500 грн.
  Розпломбування кореневих каналів
  від 330 грн.
  - передніх зубів
  від 330 грн.
  - бічних малих (премолярів)
  від 560 грн.
  - бічних великих (молярів)
  від 780 грн.
  Повторна медикаментозна обробка кореневих каналів
  від 270 грн.
  Порада спеціаліста, консультація із планом лікування
  від 150 грн.
  Огляд після маніпуляції, зняття швів
  від 120 грн.
  Допоміжні маніпуляції
  Анестезія (1 карпула)
  від 165 грн.
  додаткова карпула
  від 90 грн.
  Анестезія аплікаційна
  від 70 грн.
  Діагностика
  від 110 грн.
  Коффердам
  від 300 грн.
  Протезування
  Вкладка металева (індивідуальний штифт)
  від 1000 грн.
  Вкладка срібна
  від 1650 грн.
  Вкладка високоточна (керамічна, металічна)
  від 2760 грн.
  Вилучення штифта
  від 510 грн.
  Зняття відбитків
  від 200 грн.
  - Одношаровий
  від 200 грн.
  - Двошаровий
  від 400 грн.
  Незнімні протези
  Тимчасові коронки та фіксація (1 одиниця)
  від 100 грн.
  - Фіксація коронок на тимчасовий цемент
  від 100 грн.
  - Фіксація коронки
  від 200 грн.
  - Фіксація коронки з іншої установи
  від 300 грн.
  - Зняття коронки
  від 200 грн.
  - Тимчасова коронка (лабораторна)
  від 700 грн.
  - Тимчасова коронка (клінічна)
  від 500 грн.
  Wax-up (1 зуб)
  від 300 грн.
  - Металева коронка (цільнолита)
  від 3000 грн.
  Металокерамічна коронка
  від 3500 грн.
  Високоточна металокерамічна коронка
  від 6000 грн.
  Безметалева керамічна коронка, вініри
  від 7100 грн.
  - Коронка на імпланті металокерамічна (з урахуванням абатменту)
  від 8360 грн.
  - Коронка на імпланті безметалова (з урахуванням абатменту)
  від 10700 грн.
  Порада спеціаліста, консультація із планом лікування
  від 150 грн.
  Огляд після маніпуляції, зняття швів
  від 120 грн.
  Допоміжні маніпуляції
  Анестезія (1 карпула)
  від 165 грн.
  додаткова карпула
  від 90 грн.
  Анестезія аплікаційна
  від 70 грн.
  Діагностика
  від 110 грн.
  Коффердам
  від 300 грн.
  Протезування
  Вкладка металева (індивідуальний штифт)
  від 1000 грн.
  Вкладка срібна
  від 1650 грн.
  Вкладка високоточна (керамічна, металічна)
  від 2760 грн.
  Вилучення штифта
  від 510 грн.
  Зняття відбитків
  від 200 грн.
  - Одношаровий
  від 200 грн.
  - Двошаровий
  від 400 грн.
  Незнімні протези
  Тимчасові коронки та фіксація (1 одиниця)
  від 100 грн.
  - Фіксація коронок на тимчасовий цемент
  від 100 грн.
  - Фіксація коронки
  від 200 грн.
  - Фіксація коронки з іншої установи
  від 300 грн.
  - Зняття коронки
  від 200 грн.
  - Тимчасова коронка (лабораторна)
  від 700 грн.
  - Тимчасова коронка (клінічна)
  від 500 грн.
  Wax-up (1 зуб)
  від 300 грн.
  - Металева коронка (цільнолита)
  від 3000 грн.
  Металокерамічна коронка
  від 3500 грн.
  Високоточна металокерамічна коронка
  від 6000 грн.
  Безметалева керамічна коронка, вініри
  від 7100 грн.
  - Коронка на імпланті металокерамічна (з урахуванням абатменту)
  від 8360 грн.
  - Коронка на імпланті безметалова (з урахуванням абатменту)
  від 10700 грн.

  Наші контакти

  Контактний телефон
  (068) 331-6-386
  (044) 331-6-386
  Місцезнаходження стоматології
  м. Київ, вул. Васильківська, 34, корпус В, каб. 201
  Працюємо для Вас
  Пн-Пт: 10.00 - 20.00
  Сб: 10.00 - 16.00
  Неділя: вихідний

  Працюємо для Вас:

  Понеділок
  10:00-20:00
  Вівторок
  10:00-20:00
  Середа
  10:00-20:00
  Четвер
  10:00-20:00
  П'ятниця
  10:00-20:00
  Субота
  10:00-16:00
  Неділя
  Зачинено

  Не визначилися з датою та часом?

  Пішком від метро
  4 кроки від метро Васильківська.
  Вихід із метро по ходу поїзда (якщо їхати з центру).
  Вхід до ПАТ ТПЦ (Торгове Підприємницький Центр). На прохідній пропускна система. Потрібно піднятися на другий поверх, зліва побачите вивіску стоматологія Лінія Посмішки.
  На громадському транспорті
  До зупинки “Станція метро Васильківська”.
  Маршрутки: 208, 491, 499, 508, 546.
  Приміські маршрутки: 729, 812.
  Автобус: 19, 28, 78, 119.
  Тролейбус: 45.
  На авто із центру
  Їдете б-р. Дружби народів,
  за Московською площею, з естакади повертаєте правіше та їдете паралельно проспекту
  40-річчя Жовтня та за готелем Мир, продовжує рух до метро Васильківська.
  Праворуч побачите вивіску
  Лінія Посмішки.