/* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Noto+Sans%3A400%2C700&subset=cyrillic&display=swap&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */

Профілактика

Хто б не хотів мати ту саму голлівудську посмішку? Дуже важливо, щоб ваша усмішка була не тільки білосніжною, але також здоровою. Для підтримки ідеального стану зубів необхідно приділяти належну увагу якісної гігієни порожнини рота, що є одним з найважливіших процесів профілактики різних захворювань.

Стан зубів в першу чергу залежить від правильного догляду та профілактики. Адже ні для кого не секрет, що легше попередити хворобу, ніж провести лікування. В даному випадку відповідальність за здоров’я зубів покладається на саму людину, але в умовах швидкого темпу сучасного життя ми часто цим нехтуємо. До того ж, особистої гігієни дуже часто буває недостатньо.

Саме тому команда наших фахівців буде рада допомогти кожному пацієнту, підібравши індивідуальний косметичний догляд для підтримки здоров’я ваших зубів. Адже незалежно від віку і стану ваших зубів, щоденний догляд є важливим профілактичним заходом.

Здорові та міцні зуби завдяки правильно проведеної профілактики командою стоматології «Лінія Посмішки»

Щоденна гігієна порожнини рота — це основа для збереження здорової посмішки. Однак іноді звичайних процедур, які можна провести вдома, недостатньо. У таких ситуаціях варто звернутися в професійний стоматологічний кабінет, де стоматолог подбає про стан і зовнішній вигляд зубів. У стоматології «Лінія Посмішки» ми проводимо повний спектр профілактичних процедур, завдяки чому посмішки наших пацієнтів дійсно сліпучі!

Профілактика — одне з найважливіших напрямків стоматологічного лікування, тому в стоматології Лінія Посмішки ми підходимо до неї з особливою обережністю. Наша стоматологія займається профілактикою захворювань зубів і ясен за рахунок виключення можливості росту бактерій, що утворюються в порожнині рота.

Зубний наліт (м’який наліт на зубах або його ще називають зубна бляшка) — перша причина проблем в роті пацієнта. Погано очищений або неочищені зовсім, наліт мінералізуються і перетворюється на зубний камінь. Він складається в основному з карієсогенних бактерій і продуктів їх метаболізму, розшарованих епітеліальних клітин і залишків їжі. Зубний камінь твердий, і його можна видалити тільки за допомогою спеціальних інструментів, доступних в кабінеті стоматолога.

Регулярні стоматологічні огляди і регулярні заходи з гігієни необхідні для захисту зубів від шкідливого впливу бактерій і їх токсинів і видалення перших тривожних змін в зубах і яснах. «Профілактика краще лікування» — цей вислів, який дуже добре описує суть стоматологічної профілактики.

Слід пам’ятати, що в основі профілактики лежить ретельна гігієна порожнини рота, яку пацієнт проводить самостійно в домашніх умовах.

Профілактичні заходи вважаються найменш інвазивним і дешевим видом стоматологічного лікування.

У стоматології «Лінія Посмішки» ви знайдете повний спектр спеціалізованих і професійних профілактичних процедур:

 • точні стоматологічні огляди;
 • професійна чистка зубів від нальоту і зубного каменю, звана гігієнізації разом з інструкціями з гігієни;
 • фторування зубів — лакування;
 • зняття нальоту пастою;
 • шинирование сегмента і одного зуба окремо;
 • медикаментозна обробка рани (кишені); кюретаж;
 • відбілювання;
 • пародонтологія.

Ці процедури, в різних конфігураціях, адаптованих до індивідуальних потреб пацієнта, часто виконуються під час одного візиту в рамках пропонованих нами пакетів гігієнізації. Як правило, зазначені профілактичні заходи безболісні, але, звичайно, в разі надзвичайно чутливих пацієнтів, щоб забезпечити максимально можливий комфорт, ми дозволяємо використання додаткової анестезії.

Відбілювання зубів — як поліпшити колір вашої посмішки?

У нашій стоматології ви також можете скористатися послугами професійного відбілювання зубів. Посмішка постійно піддається впливу несприятливих факторів, таких як неправильне харчування або залежності, які можуть привести до втрати природного сяйва і красивого білого кольору зубів. Однак його легко відновити, піддавши зуби професійного відбілювання в кабінеті стоматолога.

У нашій стоматології для повного відбілювання досить кілька сеансів, які проходять під суворим медичним наглядом. Використовуваний нами метод, на відміну від самостійних спроб відбілювання, надзвичайно ефективний і абсолютно безпечний. Зуби можна відбілити навіть на кілька відтінків без ризику пошкодження емалі і гіперчутливості.

Чому варто пройти профілактичне лікування в кабінеті стоматолога?

Навіть щоденне чищення зубів вранці і ввечері, використання зубної нитки в міжзубних проміжках і використання кращих засобів по догляду за порожниною рота може виявитися недостатнім для ефективного захисту від проблем зі здоров’ям порожнини рота і зубів тому що бактерії і наліт починає збиратися в зубодесневій кишені яка знаходиться під яснами і щітка туди не дістає. Відкладення зубного нальоту і поява некрасивого шару зубного каменю призводить до розвитку карієсу. Профілактичні процедури, адаптовані до потреб пацієнта, допомагають уникнути цього і захистити його від серйозних захворювань пародонту і порожнини рота.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!
      /* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */