Лікування зубів

Відомо, що попередити хворобу легше, ніж її потім лікувати. Люди бояться стоматологів, запахів і звуків стоматологічних клінік, часто страх наростає і людина вигадує все, що завгодно, аби тільки не йти до лікаря. Вони йдуть тільки тоді, коли ігнорувати проблему вже неможливо – з’являється гострий біль, нічим жувати, псується зовнішність, мучить запах з рота. У кожного з Вас є знайомі або рідні, хто поводиться подібним чином. Це реалії, і на жаль більшість людей думають, що якщо немає зубного болю значить зуби здорові.

Консультація стоматолога на Васильківській

Коли ви перший раз звертаєтеся до стоматолога, перед тим, як починати лікування дуже важливо пройти консультацію стоматолога. Це потрібно для того, щоб лікар розумів пацієнта і був ознайомлений з історією хвороби. Під час першого візиту буде оформлена медична карта, в яку будуть внесені всі необхідні дані про здоров’я пацієнта і під час лікування. Для того, […]

Установка протезів на Васильківській

Якщо з якихось причин ви втратили один зуб або кілька, то в цьому випадку ви можете встановити собі знімні зубні протези. Вони бувають двох різновидів – повні або ж часткові. Установка повного зубного протеза відбувається в разі, якщо в заміні потребують відразу всі зуби в зубній дузі. Наша клініка пропонує вам встановити повні зубні протези, […]

Установка коронок на Васильківській

Зруйнований зуб - ситуація не з приємних. Це завжди приносить дискомфорт і розвиває почуття невпевненості в собі. Установка коронок допоможе впоратися з такою проблемою, будь ваш зуб повністю зруйнований або просто мати неестетичний вигляд. Багато помилково думають, що дана процедура є дуже болючою і супроводжується максимально неприємними відчуттями. Але не варто забувати, що сучасний світ [...]

Лікування зубів на Васильківській

Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо! Δ Безумовно, профілактика і щоденний догляд грають найважливішу роль в підтримці здоров'я зубів, але дуже часто цього виявляється недостатньо. Чому з'являються хворі зуби і як виправити ситуацію? Сучасна стоматологія пройшла тривалий шлях і в наш час лікування не повинно асоціюватися з якимось страшним і болючим процесом, адже тепер методи [...]

Кращі стоматологічні послуги в Києві на Васильківській — в клініці «Line-Smile»!

Довіряти здоров’я своїх зубів варто тільки самим висококласним стоматологічним фахівцям. Саме такі професіонали працюють в нашій клініці «Лінія Посмішки». У їхньому арсеналі — величезний досвід роботи, володіння передовими лікувально-профілактичними технологіями, найкраще обладнання і найефективніші матеріали. Вони надають найрізноманітніші стоматологічні послуги. У Києві на Васильківській наша клініка відома, як стоматологія європейського рівня. У наших силах зробити все, щоб відновити й зберегти здоров’я ваших зубів.

В яких випадках вам допоможуть стоматологічні послуги від клініки «Лінія Посмішки»?

Насправді зуби і ясна потребують регулярної уваги. Тому грамотні пацієнти хоча б раз на рік звертаються до свого стоматолога для профілактичного огляду. Замовити стоматологічні послуги такого роду в нашій клініці може будь-хто, незалежно від місця проживання, прописки та інших умов. Крім того, до нас можна звернутися і в безлічі інших випадків.

Якщо у вас болить зуб

В такому випадку наші фахівці оглянуть ротову порожнину, в тому числі використовуючи візуальне збільшення проблемних ділянок. Ви зможете розраховувати на отримання таких послуг:

 • лікування карієсу за методикою Icon на самому початку розвитку захворювання;
 • лікування карієсу, пульпіту та інші види терапевтичної стоматології;
 • лікування кореневих каналів без видалення нерва і терапія періодонтиту.

Якщо зуби травмовані

Коли у пацієнта зламався зуб, якщо він вибитий при отриманні травми або вивихнутий, то в такому випадку клієнт має право отримати стоматологічні послуги такого вигляду:

 • лікування та відновлення зуба;
 • перша медична допомога;
 • виготовлення спортивних кап.

Якщо у вас хворі ясна

Визначити наявність захворювань ясен може лікар пародонтолог. Він призначить ефективне лікування, до якого можуть входити такі послуги:

 • здійснення закритого кюретажу;
 • установка пародонтологічного статусу;
 • підбір особистої пародонтальної гігієни;
 • вибір методу і проведення терапії ясен.

Якщо потрібно терміново вставити зуб

Пацієнти, яким потрібні термінові стоматологічні послуги, в клініці на Васильківській допоможуть максимально швидко зробити вкладки, вініри або коронки. При цьому будуть використовуватися такі послуги:

 • Цифрова стоматологія CAD \ CAM. Вона дозволяє виконати всі процедури комфортно, швидко і максимально точно.
 • Моделювання майбутньої посмішки за допомогою тест-драйву, здійснюваного із залученням цифрових технологій.
 • Виготовлення та встановлення керамічних коронок, вінірів та вкладок із застосуванням технології Cad \ Cam.

Якщо потрібно обстежити зуби

В арсеналі нашої клініки — стоматологічні послуги, замовити в Україні які може будь-хто, а не тільки наші постійні пацієнти. Ми здійснимо максимально швидко, чітко і якісно:

 • регулярні профілактичні огляди;
 • застосування сучасного візіографа.

Якщо потрібно вирвати зуб

У нашій клініці на стоматологічні послуги ціни вельми гуманні і виправдані так як ми працюємо від якості матеріалу і складності виконання робіт, особливо з огляду на європейський рівень лікування та діагностики. У нас ви можете отримати:

 • видалення й імплантацію зубів;
 • установку зуба відразу після видалення;
 • установку імплантів передових видів;
 • кісткову пластику, видалення кіст зубів.

Це далеко не всі стоматологічні послуги, записатися на які ви можете в нашій клініці «Лінія Посмішки». Ми гарантуємо, що ваші зуби після рук наших фахівців будуть здоровими, красивими і зберегли нормальне функціонування.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ