Стоматологічні послуги

Художественная реставрация зуба так же называется прямой композитной реставрацией. Это процедура, благодаря которой воссоздается природная форма зуба, которая разрушилась из-за кариеса, аномалий развития или же вследствие травмы. Реставрация позволит вернуть форму зуба всего за одно посещение стоматолога.

Художня реставрація зуба


Для естетичної реставрації використовується фотополімерний композитний матеріал. Завдяки дуже різноманітній кольоровій палітрі цього матеріалу відтворюється анатомія, яка абсолютно не відрізняється від природних зубів. Реставрація дозволяє внести корекцію в колір зубів або їх форму, завдяки чому можна повернути чарівну посмішку. Композитна або художня реставрація відрізняється від процедури пломбування. При проведенні реставрації застосовуються естетичні матеріали, які відновлюють зуби. Завдяки сучасним матеріалам можна гранично натурально імітувати дентин і емаль, а також необхідний колір і прозорість.


Процедура реставрації робиться з використанням анестезії, за часом вона займає від одного до двох годин. Час операції залежить від того, наскільки сильно зруйнований зуб. Для того, щоб провести реставрацію досить одного відвідування стоматолога. Якщо вам потрібно послуга художньої реставрації, то зверніться в нашу стоматологію в Києві, Голосіївський район. Стоматологія «Лайн Смайл» пропонує лікування за доступними цінами, у нас досвідчений персонал з високою кваліфікацією і новітні технології.


Якщо є проблеми відразу з декількома зубами, то для економії вашого часу буде доцільніше провести лікування за секторами. Зуби, які розташовуються поруч краще лікувати відразу. Завдяки комплексному лікуванню за секторами ви не лише збережете свій час, але і зможете заощадити ваші кошти, так як вам знадобиться для декількох зубів тільки одна анестезія і одна установка коффердамом.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!


   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!