Стоматологічні послуги

Розвиток карієсу і його ускладнення найчастіше можуть бути причинами втрати зубів. Процедура лікування кореня зуба досить непроста. Складність полягає в важкодоступність і в тому, що зубні канали можуть бути дуже різноманітними за своєю будовою. Все це ускладнює обстеження, пломбування та обробку каналів. Лікування каналу відбувається у внутрішній області зуба, тієї його частини, де знаходиться пульпа, яка є внутрішньою тканиною зуба. У пульпі розташовується нерв, там знаходиться посуд лімфи, артерії, вени і сполучна тканина. Всі нерви входять в зуб в самому верху його кореня. Уздовж всього зуба від нерва до пульпарной камери проходять кореневі канали зуба.


Не так давно лікування каналів було досить болючою процедурою. Однак сьогодні в стоматології за допомогою сучасних методик лікування каналів відбувається без хворобливих відчуттів. Перед процедурою буде зроблено знеболювання. Дуже важливо під час лікування мати можливість швидкого і ефективного рентгенологічного дослідження. Це потрібно для того, щоб поставити діагноз, визначити довжину каналів і контролювати якість пломбування. При чищенні зубних каналів відбувається видалення бактерій і мікробів, які накопичуються всередині зуба, а також видаляється залишилася нервова тканина. Для очищення використовуються спеціальні інструменти, які називаються «файлами» для кореневого каналу зуба. Всю процедуру можна розділити на кілька етапів. Перше, що зробить лікар – механічну обробку і очищення зубних каналів. Потім лікар зробить медикаментозну обробку, рясно промиваючи канал для видалення звідти всього зайвого. Після всього цього стоматолог почне пломбувати канали.


Зазвичай після початку лікування всі ознаки і симптоми запаленого зубного каналу повністю проходять через один або два тижні. Для того, щоб лікування закінчилося успішно потрібна клініка з просунутим обладнанням, яке сучасно в технічному плані. Крім обладнання дуже важливо, щоб в клініці були досвідчені лікарі, які мають високу кваліфікацію. Приватна стоматологічна клініка «Лінія посмішки» може надати все це своїм клієнтам. Скільки буде коштувати послуга ви можете дізнатися за телефоном або на нашому сайті. Ми знаходимося в Києві на Васильківській.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!


   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!