Послуги

Якщо зубний наліт знаходиться на зубах досить довгий час, то він починає минерализоваться. Після мінералізації прибрати наліт за допомогою зубної щітки вже не вийде. Не допоможуть при цьому зубні нитки або інші пристосування – тільки професійна чистка в стоматології.

Прийшовши на чистку, перш за все стоматолог проведе огляд, який дозволить визначити загальну картину, в якому стані знаходяться зуби, мова і ясна. Після огляду лікар почне професійну очистку. Будуть зняті всі відкладення – пігментація, камені, зубний наліт. Зуби будуть відполіровані , проведеться масаж ясен. Після завершення чистки, зуби будуть покриті спеціальним лаком або гелем. Комплексна гігієна зубів може проводитися за різними методиками, серед яких чистка щітками і професійними пастами, чистка «Ейр Флоу», ультразвукової скейлинг і інші.


Навіть при старанному догляді за зубами, в домашніх умовах у вас не вийде в важкодоступних місцях повноцінно очищати зуби.

Наслідком цього буде накопичення нальоту, а пізніше і поява зубних каменів. Будинки позбутися зубних каменів самостійно неможливо. Крім того, що зубний камінь псувати естетичність зубів, він ще й шкодить здоров’ю. Завдяки професійному чищенню в Києві можна запобігти такі проблеми, як запалені ясна, розхитування зубів або неприємний запах з рота.

Проводити комплексну гігієну зубів рекомендується після лікування, це допоможе закріпити результати. За рекомендаціями стоматологів, чистку зубів потрібно проводити один раз на півроку. Якщо ж є якісь проблеми з яснами, то чистку слід робити частіше, десь раз в три місяці.
Наша приватна стоматологічна клініка «Лайн Смайл» пропонує вам пройти лікування у наших фахівців з високим рівнем кваліфікації, сучасним технічним обладнанням і гарантією якості. Записатися на консультацію можна за телефоном або на нашому сайті. Комплексна чистка зубів в Києві – це послуга, яка не тільки поверне вам гарну посмішку, але і стане на заваді розвитку хвороб.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!


   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!