Лікування зубів

Якщо зубний наліт знаходиться на зубах досить довгий час, то він починає минерализоваться. Після мінералізації прибрати наліт за допомогою зубної щітки вже не вийде. Не допоможуть при цьому зубні нитки або інші пристосування – тільки професійна чистка в стоматології.

Прийшовши на чистку, перш за все стоматолог проведе огляд, який дозволить визначити загальну картину, в якому стані знаходяться зуби, мова і ясна. Після огляду лікар почне професійну очистку. Будуть зняті всі відкладення – пігментація, камені, зубний наліт. Зуби будуть відполіровані, проведеться масаж ясен. Після завершення чистки, зуби будуть покриті спеціальним лаком або гелем. Комплексна гігієна зубів може проводитися за різними методиками, серед яких чистка щітками і професійними пастами, чистка «Ейр Флоу», ультразвукової скейлинг і інші.


Навіть при старанному догляді за зубами, в домашніх умовах у вас не вийде в важкодоступних місцях повноцінно очищати зуби.

Наслідком цього буде накопичення нальоту, а пізніше і поява зубних каменів. Будинки позбутися зубних каменів самостійно неможливо. Крім того, що зубний камінь псувати естетичність зубів, він ще й шкодить здоров’ю. Завдяки професійному чищенню в Києві можна запобігти такі проблеми, як запалені ясна, розхитування зубів або неприємний запах з рота.

Проводити комплексну гігієну зубів рекомендується після лікування, це допоможе закріпити результати. За рекомендаціями стоматологів, чистку зубів потрібно проводити один раз на півроку. Якщо ж є якісь проблеми з яснами, то чистку слід робити частіше, десь раз в три місяці.
Наша приватна стоматологічна клініка «Лайн Смайл» пропонує вам пройти лікування у наших фахівців з високим рівнем кваліфікації, сучасним технічним обладнанням і гарантією якості. Записатися на консультацію можна за телефоном або на нашому сайті. Комплексна чистка зубів в Києві – це послуга, яка не тільки поверне вам гарну посмішку, але і стане на заваді розвитку хвороб.

Професійне чищення зубів із застосуванням найефективніших методів

Зубний біль — це одне з найбільших випробувань, якого не уникне жодна людина. Частою причиною розвитку захворювань, що провокують такі відчуття, є утворення зубної бляшки, а в подальшому зубного каменю. Вони в свою чергу формуються в результаті реакції зубного нальоту і слизу в слині. Для видалення такого каменю застосовується професійна чистка зубів. Виконати її може лише кваліфікований стоматолог із застосуванням спеціальних матеріалів та інструментів, повний арсенал якого використовується в нашій клініці.

Що собою являє професійна чистка зубів?

Дана процедура застосовується з лікувальною (коли ясна болять, сверблять і кровоточать) і профілактичною метою (направлених на підтримку здоров’я порожнини рота, зубів, ясен і навіть крові яка циркулює в усьому організмі).

Професійне чищення, замовити яке можна в нашій приватній стоматологічній клініці «Лінія Посмішки», має приємний бонус — привабливий зовнішній вигляд зубів. Адже в результаті видалення нальоту вони стають на кілька тонів світліше. Зубна емаль при цьому стає більш гладкою. Від цього вона не тільки набуває глянцевий блиск, але і істотно зміцнюється.

Кому рекомендується дана процедура?

Професійне чищення зубів в Україні може виконуватися всім пацієнтам без винятку. Адже це повністю безболісна і нешкідлива процедура. В результаті її здійснення зубна емаль не руйнується і не пошкоджується. Також зберігається цілісність пломб. Очищувати зуби від каменю можна не тільки дорослим, але й дітям. В результаті вдається попередити розвиток безлічі ускладнень, включаючи кровоточивість ясен, карієс і пародонтоз. З чисто естетичної точки зору профілактичне чищення зубів від стоматологічної клініки «Line Smile» покращує зовнішній вигляд зубів, усуває ефект несвіжого дихання, додає людині більше доглянутий вигляд. Адже в результаті такої процедури видаляється зубна бляшка і пігментнтна плівка, яка утворюється на емалі зубів внаслідок куріння, вживання кави та чаю, а також інших продуктів з фарбуючими властивостями.

Як часто потрібно виконувати чистку зубів?

Здійснення такої процедури пацієнтам рекомендується виконувати в середньому раз в півроку. Але в залежності від рівня особистої гігієни даний термін може як скорочуватися (до 3 або навіть 1 місяця), так і збільшуватися (до 1 року). А взагалі профілактична чистка зубів у стоматологічних клініках Києва та інших міст України пропонується з урахуванням особливостей конкретного пацієнта, наприклад, за інтенсивністю формування зубного каменю. Часто саме лікар стоматолог звертає увагу своїх відвідувачів на наявність такого утворення на зубах і розповідає про всі проблеми, що виникають при їх наявності. Видалення каменя важливо і для того, щоб своєчасно виявити початок розвитку карієсу. Коли зубний наліт знаходиться на відстані, то можна набагато точніше підібрати відтінок пломби.

Як здійснюється чистка зубів від каменю?

Наліт на зубах спочатку має в’язку структуру. У нього входить осад із решти їжі, змішаної зі слиною, бактеріями і продуктами їх життєдіяльності (слизу). Вони можуть збиратися в тих місцях, які недоступні для звичайної пасти і щітки. Професійне чищення зубів в Києві виконується безліччю традиційних і інноваційних способів. У нашій клініці застосовуються такі технології, як, наприклад, ультразвук. Це універсальний спосіб видалення відкладень на зубах. Вібраційні хвилі не тільки видаляють наліт, але і пригнічують колонії хвороботворних і шкідливих бактерій. Також в ході даної маніпуляції очищаються пародонтальні кишені з яких токсини розпаду бактерій потрапляють в циркуляцію крові. Цей процес, як і більшість інших наших процедур, безболісний. Але за бажанням пацієнта може використовуватися знеболювання. Не менш успішними є такі методи, як лазерна чистка зубів і піскоструминна, тобто «Air Flow».

Наша стоматологічна клініка пропонує всі сучасні процедури, включаючи такі, як професійна чистка зубів. Ціни на будь-які види послуг у нас цілком доступні. В якості здійснюваних профілактичних і лікувальних заходів ви можете переконатися за відгуками наших пацієнтів і на власному досвіді. З нами ваші зуби будуть завжди здоровими


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ