Установка коронок на Васильківській

Зруйнований зуб – ситуація не з приємних. Це завжди приносить дискомфорт і розвиває почуття невпевненості в собі. Установка коронок допоможе впоратися з такою проблемою, будь ваш зуб повністю зруйнований або просто мати неестетичний вигляд.

Багато помилково думають, що дана процедура є дуже болючою і супроводжується максимально неприємними відчуттями. Але не варто забувати, що сучасний світ не стоїть на місці, а постійно розвивається і галузь стоматології не є винятком. На сьогоднішній день існує безліч методів, які підбираються індивідуально, виходячи з Ваших особливостей.

Найчастіше коронки ставляться на вже віддалений нерв, що мінімізує неприємні відчуття. Але якщо у Вашому випадку процедура проводиться на живий зуб, переживати не варто, адже наші фахівці обов’язково підберуть кращу анестезію.

Існує кілька видів коронок: металокерамічні, безметалеві та пластмасові. Кожна з них має свої переваги і недоліки і підбирається виходячи з Ваших особливостей і побажань. Тому не варто переживати, досвідчений доктор завжди підбере для Вас найкращий варіант.

Коронка – це протез, який ставиться для того, щоб відновити занадто сильно зруйнований або втрачений зуб. Коронка може бути встановлена ​​на зуб, вона може входити в конструкцію зубного моста або ж може ставитися на імплантований імплант.
Установка коронок може знадобитися, якщо карієс зруйнував зуб занадто сильно. У разі, якщо зуб пошкоджений карієсом сильніше, ніж на п’ятдесят відсотків, то стоматологи рекомендують ставити коронку, а не відновлювати зуб за допомогою пломби. Пломби великих розмірів погано справляються з жувальної навантаженням і несуть ризики повної втрати зуба. Крім карієсу коронки здатні відновити зуб, якщо він був зруйнований через травму. Для цього необхідно, щоб коріння зуба не були порушені під час отримання травми. Коронки можуть бути встановлені і в разі, якщо необхідна естетична реставрація. Стоматологи рекомендують встановлювати тимчасові коронки, для того, щоб зберегти зуби у людей, які хворіють на пародонтит. Завдяки коронкам зуб НЕ буде розхитуватися і випадати.

Для того, щоб дізнатися чи є необхідність ставити коронку або потрібно інше лікування, ви можете звернутися в стоматологію «Line Smile», метро Васильківська, Київ. На сайті клініки ви можете дізнатися, скільки буде коштувати послуга, записатися на прийом і отримати більш детальну інформацію. Перед початком лікування лікар введе знеболювання. Після почнеться лікування зуба від карієсу і, якщо буде потрібно, стоматолог проведе процедуру депульпірованія. Для установки коронки ходити до стоматолога доведеться кілька разів. На першому сеансі стоматолог проведе огляд і погодить з вами план лікування. Допоможе визначити, яка саме коронка для вас буде більш підходяща і який матеріал краще використовувати.

Установка коронок: якісно, естетично, швидко, безпечно, на будь-який бюджет

Технології протезування зубів сьогодні відкривають перед стоматологом широкі можливості. Але як і раніше актуальною залишається установка коронок. В Україні вона виконується не гірше, ніж за кордоном. Особливо, якщо замовити цю процедуру в нашій стоматологічній клініці «Лінія Посмішки». Про високий рівень наших послуг свідчать відгуки вдячних пацієнтів і оцінки експертів. При цьому ми постійно вдосконалюємо свої можливості, освоюючи передові технології вітчизняних і зарубіжних партнерів. І все для того, щоб в результаті установки коронок ваша усмішка була ще більш щасливою.

Чому замовити установку коронок в Києві найкраще саме в «Лінія Посмішки»?

Зберегти здоровий прикус — значить, зберегти здоров’я людини. А зробити його зуби красивими — значить, подарувати йому можливість щиро посміхатися, викликати до себе прихильність людей, викликати довіру, бути більш успішним і щасливим. Але що робити, якщо зуб вже неможливо відтворити?

У чому полягають переваги установки коронок в нашій клініці?

Кращий засіб для його збереження — установка коронок. У Києві, Львові, Одесі та інших містах України маса клінік, в яких можна отримати таку послугу. Але ми не рекомендуємо звертатися до дилетантів. Адже здоров’я зубів — це не найкращий об’єкт для експериментів. Довірити таку відповідальну процедуру найкраще професіоналам. Ви завжди можете розраховувати на якісну, безболісну, безпечну установку коронок в стоматологічній клініці «Лінія Посмішки». Є маса причин для отримання даної послуги саме у нас, що обумовлено нашими перевагами:

 • Комфортність, професійна консультація, узгодження всіх етапів роботи, включаючи матеріали, терміни і розцінки.
 • Застосування передових методик, технологій та інноваційних матеріалів, сертифікованих належним чином.
 • Наявність гнучкої системи знижок та привабливих пропозицій для кожного конкретного пацієнта нашої клініки.

Що собою являє і для чого використовується установка коронок?

Коронки — це мікропротези, які встановлюються на зуб, щоб зберегти його цілісність і функціональність. Кріпляться вони на стоматологічний цемент. Основа під коронку — залишки зуба, а також попередньо впроваджена в ясна або корінь зуба спеціальна конструкція. Якщо замовити установку коронок в стоматологічній клініці «Лінія Посмішки», то це дозволить відновити можливість повноцінного жування і додасть зубному ряду естетично привабливий вигляд. Основні показання для того, щоб накрити зуб коронкою:

 • ураження більш ніж половини тіла зуба карієсом;
 • наявність імплантів, штифтів і інших конструкцій;
 • постійне патологічне руйнування емалі зуба;
 • флюоз, гіпоплазія, потемніння емалі, чистка каналів;
 • естетична корекція зубного ряду, установка мостів.

Які коронки використовуються і яким чином вони встановлюються?

Якщо ви вирішите записатися на установку коронки на Васильківській, то зможете розраховувати на те, що вам запропонують всі найефективніші на сьогодні варіанти даної процедури. При цьому фахівець допоможе підібрати, що найбільше підійде саме у вашому випадку. Це можуть бути поодинокі і групові коронки — по їх кількості. Що стосується матеріалів, то як і раніше актуальними залишаються металеві, металокерамічні, керамічні, а також оксид-цирконієві конструкції. За способом виготовлення вони можуть бути штампованими, фрезерованими, полемізованими, литими і 3D. Процес установки коронок складається з таких етапів:

 1. Професійна консультація.
 2. Планування процедури.
 3. Обстеження та лікування.
 4. Вибір варіанту коронки.
 5. Виготовлення зліпка зуба.
 6. Примірка пробної коронки.
 7. Виготовлення та встановлення.

Дозвольте собі доступну розкіш — установку коронок в стоматологічній клініці «Лінія Посмішки». Це подарує вам більше здоров’я і бажання посміхатися. А хіба може бути що-небудь важливіше цього?


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ