Установка коронок на Васильківській

Зруйнований зуб – ситуація не з приємних. Це завжди приносить дискомфорт і розвиває почуття невпевненості в собі. Установка коронок допоможе впоратися з такою проблемою, будь ваш зуб повністю зруйнований або просто мати неестетичний вигляд.

Багато помилково думають, що дана процедура є дуже болючою і супроводжується максимально неприємними відчуттями. Але не варто забувати, що сучасний світ не стоїть на місці, а постійно розвивається і галузь стоматології не є винятком. На сьогоднішній день існує безліч методів, які підбираються індивідуально, виходячи з Ваших особливостей.

Найчастіше коронки ставляться на вже віддалений нерв, що мінімізує неприємні відчуття. Але якщо у Вашому випадку процедура проводиться на живий зуб, переживати не варто, адже наші фахівці обов’язково підберуть кращу анестезію.

Існує кілька видів коронок: металокерамічні, безметалеві та пластмасові. Кожна з них має свої переваги і недоліки і підбирається виходячи з Ваших особливостей і побажань. Тому не варто переживати, досвідчений доктор завжди підбере для Вас найкращий варіант.

Коронка – це протез, який ставиться для того, щоб відновити занадто сильно зруйнований або втрачений зуб. Коронка може бути встановлена ​​на зуб, вона може входити в конструкцію зубного моста або ж може ставитися на імплантований імплант.
Установка коронок може знадобитися, якщо карієс зруйнував зуб занадто сильно. У разі, якщо зуб пошкоджений карієсом сильніше, ніж на п’ятдесят відсотків, то стоматологи рекомендують ставити коронку, а не відновлювати зуб за допомогою пломби. Пломби великих розмірів погано справляються з жувальної навантаженням і несуть ризики повної втрати зуба. Крім карієсу коронки здатні відновити зуб, якщо він був зруйнований через травму. Для цього необхідно, щоб коріння зуба не були порушені під час отримання травми. Коронки можуть бути встановлені і в разі, якщо необхідна естетична реставрація. Стоматологи рекомендують встановлювати тимчасові коронки, для того, щоб зберегти зуби у людей, які хворіють на пародонтит. Завдяки коронкам зуб НЕ буде розхитуватися і випадати.

Для того, щоб дізнатися чи є необхідність ставити коронку або потрібно інше лікування, ви можете звернутися в стоматологію «Line Smile», метро Васильківська, Київ. На сайті клініки ви можете дізнатися, скільки буде коштувати послуга, записатися на прийом і отримати більш детальну інформацію. Перед початком лікування лікар введе знеболювання. Після почнеться лікування зуба від карієсу і, якщо буде потрібно, стоматолог проведе процедуру депульпірованія. Для установки коронки ходити до стоматолога доведеться кілька разів. На першому сеансі стоматолог проведе огляд і погодить з вами план лікування. Допоможе визначити, яка саме коронка для вас буде більш підходяща і який матеріал краще використовувати.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!


   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!