Установка протезів на Васильківській

Установка протезів на Васильківській

Якщо з якихось причин ви втратили один зуб або кілька, то в цьому випадку ви можете встановити собі знімні зубні протези. Вони бувають двох різновидів – повні або ж часткові. Установка повного зубного протеза відбувається в разі, якщо в заміні потребують відразу всі зуби в зубній дузі. Наша клініка пропонує вам встановити повні зубні протези, щоб замінити всі зуби в обох дугах або ж тільки один, виходячи з ваших потреб. Для того, щоб поліпшити стабільність, нашими лікарями може бути використаний зубної клей.    

Протезирование зубов Киев Васильковская

Частковий протез встановлюють, якщо ви втратили кілька зубів, але при цьому збереглися ваші природні зуби. Зазвичай частковий зубний протез являє з себе застібки або тонкий каркас, який закріплюється на природних зубах, щоб забезпечити надійну посадку.

Щоб встановити протези зверніться в улюблену стоматологію на Васильківській. Завдяки знімним зубних протезів ви зможете не тільки правильно розмовляти, але і правильно пережовувати їжу. Після того, як знімні протези будуть поставлені, ви повернете свою посмішку, а вигляд вашого обличчя буде знову природним.

Share this post  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ