/* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Noto+Sans%3A400%2C700&subset=cyrillic&display=swap&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */

Протезування

На жаль, яким би ретельним не був догляд за зубами, з плином часу ми все піддаємося змін, і наші зуби не є винятком. Команда наших фахівців допоможе поліпшити стан Ваших зубів, навіть якщо більшість з них вже відсутня.

Може здатися дивним, що в сучасному світі, при такій великій різноманітності коронок, вінірів та імплантів, знімні протези не тільки все ще існують, але ще і користуються попитом. Вся справа в тому, що вони мають ряд переваг, а саме є легкими, універсальними в застосуванні, мають міцну, зносостійку конструкцію, відрізняються швидкою адаптацією, а також відносно невисокою вартістю в порівнянні з іншими варіантами.

Наші фахівці мають багаторічний досвід в цьому питанні і підходять індивідуально до кожного пацієнта. Використовуємо новітні технології і матеріали, які ідентичні натуральним зубам, щоб різниця була непомітною для оточуючих. Ми виготовляємо конструкції, які будуть відповідати всім Вашим особливостям і побажанням.

протезування зубів

За допомогою сучасної медицини сьогодні є безліч варіантів для того, щоб провести повне відновлення зубів, які виявилися зруйнованими або втраченими. При протезуванні НЕ задіюються природні зуби. Різновидів протезування зубів досить багато. Протез можуть зробити за допомогою пластмасової, металлокерамической або цирконієвої коронки. Стоматолог може встановити зубні мости, задіяти вініри, прямі і керамічні або ж поставити знімні протези, які називаються – бюгельні. Закріплення коронок може бути на корені рідного зуба або на встановленому титановому імплантаті, вживлення в кісткову тканину.
Встановлення зубних протезів за допомогою імплантату є досить популярною і сучасною методикою. Така операція дозволяє повернути попередній стан зубів, навіть в разі, якщо зубні коріння відсутні. Прямі або непрямі вініри використовуються в разі, якщо є необхідність усунення будь-яких естетичних недоліків. Вініри – це накладні пластини, які є досить тонкими, вони дозволяють приховати жовтизну, з їх допомогою можна коригувати форму зубів і усувати щілини. Прямі вініри можуть бути зняті, коли завгодно, це не несе будь-яких ризиків для зубів. Бюгельні протези – це конструкції, які виділяються своєю міцністю, зручністю і довговічністю. Вони не заважають пережовування їжі, їх можна носити цілодобово і немає необхідності знімати протези на ніч.
Для протезування зубів в місті Київ зверніться в нашу клініку по телефону або через сайт. Стоматологія на Васильківській пропонує повну безпеку і гарантію лікування. Послуга протезування проводиться за допомогою сучасних методів лікування, високоякісного технологічного обладнання і кваліфікованих лікарів.

Якісна установка знімних протезів у Києві

Неправильний догляд, погана екологічна обстановка, генетична схильність … Ці та інші чинники провокують руйнування зубів, що тягне за собою необхідність установки протезів. Незважаючи на наявність більш сучасних і ефективних технологій протезування, установка знімних зубних протезів в Україні як і раніше залишається затребуваною. Основна причина — доступна ціна такої методики протезування, збереження функціональності протезів. Знімні протези відрізняються невеликою вагою, відрізняються міцною, стійкою до зношування, конструкцією, універсальністю.

Основні показання до установки знімних протезів

Насправді, випадків, коли необхідно встановлювати знімні зубні протези, небагато:

 • відсутність перших, других і третіх молярів;
 • присутній включений дефект бічноїї або передньої зони — такі протези добре маскують відсутність різців або іклів;
 • на одній зі сторін зубного ряду немає кількох жувальних зубів;
 • видалені всі зуби;
 • пародонтоз або пародонтит у важкій формі.

Остаточне рішення про встановлення знімних протезів приймає пацієнт разом з лікарем. Якщо вас цікавить установка знімних зубних протезів в Києві, фахівці клініки «Лінія Посмішки» проведуть ретельний огляд, запропонують всі можливі варіанти установки протезів, підберуть оптимальну конструкцію. Для нових клієнтів пропонуються приємні бонуси.

Види установки протезів

Умовно всі протези, які можна знімати, класифікуються на такі види:

 • повне протезування — застосовується, коли у пацієнта видалені всі зуби;
 • часткове — такі протези встановлюються при невеликих дефектах зубного ряду, наприклад, якщо немає від 1 до 4 зубів;
 • тимчасове — такі протези встановлюються на період лікування, від 2-3 тижнів до декількох місяців, щоб людині не доводилося ходити з беззубою посмішкою;
 • на імплантатах — такі протези фіксуються на титанові коріння.

Частково-знімні протези, в свою чергу, поділяються на такі типи:

 • пластинкові — найпростіший і найдоступніший варіант;
 • «Метелики» — можуть використовуватися як тимчасовий або постійний варіант. Часто використовуються в якості постійного протеза, при відсутності 2-3 зубів;
 • бюгельні — на пластинковій основі встановлено каркас і штучні зуби. Бюгельні конструкції є найбільш універсальними, оскільки рівномірно розподіляють жувальне навантаження.

Оптимальним способом знімного протезування можна назвати ортодонтичні конструкції на імплантатах. Такий варіант може використовуватися для відновлення будь-якої кількості зубів. Тут використовується титановий штифт, завдяки якому не потрібно обточувати опорні одиниці. Термін таких конструкцій є найтривалішим серед усіх знімних протезів.

Протези на штифтах можуть бути повністю знімними — такі конструкції виготовляються, якщо у пацієнта відсутні всі зуби. При компенсації декількох зубів виготовляються умовно-знімні протези, які знімаються в кабінеті стоматолога. Такі протези зручні і відрізняються міцним кріпленням, він точно випаде в процесі прийому їжі, його не потрібно знімати на час сну.

Кріплення такого протеза може бути балковим або кулястим. У першому варіанті використовується кріплення у вигляді металевої балки, яка фіксує імпланти, є опорою для всього протеза. Такий тип кріплення забезпечує рівномірний розподіл жувального навантаження.

Другий варіант — на верхівці імпланту встановлюється опора кулястої форми, для якої в протезі є спеціальне поглиблення. Таке кріплення з часом розхитується, до того ж, через нерівномірний розподіл навантаження, може виникати атрофія кісток.

Якщо вас цікавить установка знімних зубних протезів на Васильківській, дізнатися більш детальну інформацію ви можете на сайті або за контактними телефонами.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!
      /* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */