🦷 Художня реставрація зубів у Києві — стоматологія «Лінія посмішки»

Художня реставрація зуба також називається прямою композитною реставрацією. Це процедура, завдяки якій відтворюється природна форма зуба, яка зруйнувалася через карієс, аномалій розвитку або внаслідок травми. Реставрація дозволить повернути форму зуба лише за одне відвідування стоматолога.

Для естетичної реставрації використовується фотополімерний композитний матеріал. Завдяки дуже різноманітній кольоровій палітрі цього матеріалу відтворюється анатомія, яка абсолютно не відрізняється від природних зубів. Реставрація дозволяє внести корекцію в колір зубів або їх форму, завдяки чому можна повернути чарівну посмішку. Композитна або художня реставрація відрізняється від процедури пломбування. При проведенні реставрації застосовуються естетичні матеріали, які відновлюють зуби. Завдяки сучасним матеріалам можна гранично натурально імітувати дентин і емаль, а також необхідний колір і прозорість.

Процедура реставрації робиться з використанням анестезії, за часом вона займає від одного до двох годин. Час операції залежить від того, наскільки сильно зруйнований зуб. Для того, щоб провести реставрацію досить одного відвідування стоматолога. Якщо вам потрібно послуга художньої реставрації, то зверніться в нашу стоматологію в Києві, Голосіївський район. Стоматологія «Лайн Смайл» пропонує лікування за доступними цінами, у нас досвідчений персонал з високою кваліфікацією і новітні технології.

Якщо є проблеми відразу з декількома зубами, то для економії вашого часу буде доцільніше провести лікування за секторами. Зуби, які розташовуються поруч краще лікувати відразу. Завдяки комплексному лікуванню за секторами ви не лише збережете свій час, але і зможете заощадити ваші кошти, так як вам знадобиться для декількох зубів тільки одна анестезія і одна установка коффердамом.

Художня реставрація зубів: мистецтво створення сліпучої усмішки

Останнім часом все більше пацієнтів звертається в нашу клініку не тільки для того, щоб вилікувати зуби, але також, щоб зробити їх красивими. Основне рішення такого завдання — художня реставрація зубів. У Києві на Васильківській наша клініка вважається однією з кращих з надання даної послуги. І недарма, адже наші стоматологи вкладають в цей процес все своє вміння, творчий потенціал і відчуття краси.

Послуга художньої реставрації зубів — перлина в арсеналі стоматології «Лінія Посмішки»

Сьогодні все більше пацієнтів звертає увагу на красу своєї посмішки. І мало кому подобається потемніла емаль, що виникли з різних причин нерівності зубного ряду, тріщини і відколи. Згодом зуби жовтіють і на них з’являється пігментація. На рішення всіх цих і багатьох інших проблем і спрямована художня реставрація зуба. У Києві дану послугу надають багато стоматологічні клініки. Але наші постійні клієнти довіряють досвіду і професіоналізму стоматологів «Лінії Посмішки», оскільки бачать хороші тривалі й естетичні результати.

Для чого використовується художня реставрація зубів?

Естетичне відновлення зуба або всього зубного ряду в першу чергу дозволяє повернути зубам початкову білизну після потемніння у зв’язку з карієсом, зробити їх рівними й красивими. Завдяки цьому усмішці повертається її естетична привабливість. Однак попередньо наші стоматологи оглянуть ротову порожнину на предмет того, що краще зробити та з якого матеріалу для кращого результату. При необхідності будуть рекомендовані терапевтичні процедури. Після максимального оздоровлення наші фахівці визначать план робіт і узгодять його з пацієнтом.

Які підстави для естетичного відновлення зуба?

Завдяки сучасним технологіям, стоматологи можуть дуже багато. У тому числі їм під силу реставрація зуба. Виконати цю послугу вони готові будь-якому пацієнтові, який звертається з такими проблемами:

  • Втрата частини зуба. Це можливо у зв’язку з каріозним руйнуванням, зміною кольору зуба або форми старої реставрації.
  • Дефекти форми зуба. Викривлення, тріщини, відколи, втрата значної частини зуба та інші аналогічні недоліки виправляються в ході даної процедури.
  • Пігментація. Оскільки зубна емаль, а також дентин мають пористу структуру, то вони можуть піддаватися потемніння, фарбування і пігментації.
  • Діастеми. Це вроджені чи набуті міжзубні проміжки. Їх також можна приховати за допомогою методів естетичного відновлення.

Як здійснюється реставрація зуба?

Така послуга, як художня реставрація зубів, в клініці на Васильківській виконується всіх сучасних видів. За обсягом робіт, наприклад, при відновленні передніх зубів, може застосовуватися пряма або непряма процедура. Вона відрізняється такими моментами:

  1. Пряма. Полягає у відновленні кольору зубного ряду, усунення дрібних дефектів форми прямо на збереженої частини зуба, без застосування додаткових конструкцій.
  2. Непряма. Перш ніж приступити безпосередньо до естетичної частини робіт, стоматолог виробляє зняття відбитків і передає в лабораторію для виготовлення композитної або керамічної накладки (вініра), а поки вона створюється, робиться тимчасова конструкція.

У чому переваги художньої реставрації зубів?

Якщо вас цікавить можливість створення голлівудської усмішки, то ви повинні знати про переваги такої послуги, як художня реставрація зубів. Записатися на неї можна в нашій клініці, щоб розраховувати на безпеку, безболісність процедури, ідеальний результат і високу якість за розумною ціною. Наші стоматологи гарантують:

  • поєднання зуба з зубним рядом за кольором і формою — за рахунок сучасних матеріалів;
  • природність, завдяки використанню фотополімерною ультрафіолетової лампи;
  • збереження чутливості зубів, завдяки зняттю мінімальної товщини зубної тканини.

Запрошуємо вас зробити перший крок до красивої й щасливої усмішки — виконати художню реставрацію зубів. Ціна за таку послугу в клініці «Лінії Посмішки» виходить цілком помірною, особливо з огляду на блискучий результат естетичного відновлення.

Навіть при старанному догляді за зубами, в домашніх умовах у вас не вийде в важкодоступних місцях повноцінно очищати зуби.
Наші фахівці мають багаторічний досвід в цьому питанні і підходять індивідуально до кожного пацієнта.
Для того, щоб створити гарну посмішку, найбільш швидким способом буде виготовлення вінірів.
У деяких випадках ситуація з зубом стає такою запущеної, що крім як видалення нічого не залишається.
Установка коронок можлива, будь ваш зуб повністю зруйнований або просто мати неестетичний вигляд.
Художня реставрація зуба так само називається прямий композитної реставрацією.
Коли ви перший раз звертаєтеся до стоматолога, перед тим, як починати лікування дуже важливо пройти консультацію стоматолога.
Для підтримки ідеального стану зубів необхідно приділяти належну увагу якісної гігієни порожнини рота
Якщо з якихось причин ви втратили один зуб або кілька, то в цьому випадку ви можете встановити собі знімні зубні протези.
Для повернення красивою і білосніжної усмішки необхідно проводити відбілювання зубів.
Сьогодні в стоматології за допомогою сучасних методик лікування каналів відбувається без хворобливих відчуттів
Лікування ясен Пародонт (ясна) виконує захисну функцію, регенеративну, а також функції утримування зубів і регулювання жувального навантаження
Безумовно, профілактика і щоденний догляд грають найважливішу роль в підтримці здоров'я зубів

Наші контакти

Контактний телефон
(068) 331-6-386
(044) 331-6-386
Місцезнаходження стоматології
м. Київ, вул. Васильківська, 34, корпус В, каб. 201
Працюємо для Вас
Пн-Пт: 10.00 - 20.00
Сб: 10.00 - 16.00
Неділя: вихідний

Працюємо для Вас:

Понеділок
10:00-20:00
Вівторок
10:00-20:00
Середа
10:00-20:00
Четвер
10:00-20:00
П'ятниця
10:00-20:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Зачинено

Не визначилися з датою та часом?

Пішком від метро
4 кроки від метро Васильківська.
Вихід із метро по ходу поїзда (якщо їхати з центру).
Вхід до ПАТ ТПЦ (Торгове Підприємницький Центр). На прохідній пропускна система. Потрібно піднятися на другий поверх, зліва побачите вивіску стоматологія Лінія Посмішки.
На громадському транспорті
До зупинки “Станція метро Васильківська”.
Маршрутки: 208, 491, 499, 508, 546.
Приміські маршрутки: 729, 812.
Автобус: 19, 28, 78, 119.
Тролейбус: 45.
На авто із центру
Їдете б-р. Дружби народів,
за Московською площею, з естакади повертаєте правіше та їдете паралельно проспекту
40-річчя Жовтня та за готелем Мир, продовжує рух до метро Васильківська.
Праворуч побачите вивіску
Лінія Посмішки.