Лікування зубів

Лікування ясен

Пародонт (ясна) виконує захисну функцію, регенеративну, а також функції утримування зубів і регулювання жувального навантаження. Пародонт має складну структуру і є дуже вразливим для різних захворювань. Хвороби, пов’язані з яснами дуже поширені.


Бактеріальний фон ротової порожнини зазвичай є головною причиною хвороб ясен. Крім бактеріального фону захворювання можуть виникати через недостатньо сильного імунітету, погану спадковість, через будь-яких аномалій прикусу, через біологічних особливостей організму або неправильної гігієни. Все це може привести до серйозних захворювань. При гингивите </ strong> запалюються ясна, що часто призводить до хворобливих відчуттів, ясна може почати кровоточити, може утворитися набряк. Через гінгівіту гігієна рота погіршується, внаслідок чого на зубах з’являється наліт. Він є живильним середовищем для мікробів і бактерій, які будуть все більше руйнувати тканини ясен. При пародонтиті відбуватися руйнування зв’язок, які здійснюють утримання зубів, так само зв’язки оточують зубні коріння. Через пародонтиту з’являється простір між яснами і зубом. У цей простір буде потрапляти наліт, який з часом перетвориться на камінь і буде нести загрозу кісткової тканини. Це призведе до розхитування зуба, а потім і до його випадання. Пародонтоз не сильно поширений, зазвичай він з’являється з-за вікових змін. Пародонтоз може розвинутися через порушеного обміну речовин або ж в случах якихось ендокринних захворювань.

Стоматологія «Лінія посмішки» пропонує послуги, які будуть виконані лікарями з високою кваліфікацією і за допомогою новітніх технологій. Лікування ясен є за прийнятною і чесною ціною, ми гарантуємо найвищу якість і безпеку. Більш докладно можна почитати на нашому сайті або записатися на консультацію консультацію стоматолога на метро Васильківська, Голосіївський район. Лікарі використовують знеболюючі засоби, що дозволяє проводити процедуру абсолютно безболісно, без найменшого дискомфорту.

Сучасне лікування ясен в клініці «Лінія Посмішки»

Тіло кожного зуба занурене в м’які тканини — ясна. З їх допомогою він захищається від впливу різних агресивних чинників, включаючи бактерії, надмірну кислотність і механічний тиск. Якщо ці м’які тканини хворіють, то зуби втрачають свою опору і захист. Тому так важливо своєчасно проводити огляд та лікування ясен. У Києві це зручно зробити в нашій клініці «Лінія Посмішки». У нас працюють висококваліфіковані лікарі з великим досвідом лікувальної діяльності. У їхньому арсеналі — найбільш дієві технології, ефективні і безпечні матеріали.

Передові методи лікування ясен в клініці «Лінія Посмішки»

В першу чергу порекомендуємо приділяти достатньо уваги профілактиці та оглядам у фахівця хоча б раз на рік. Це дозволить уникнути серйозних ускладнень, виявити захворювання на початковому етапі або навіть запобігати його розвиткові.

Порядок процесу лікування ясен

Якщо з вашими яснами виникли проблеми, їх лікуванням займеться лікар-пародонтолог. Лікування ясен в стоматологічній клініці «Лінія Посмішки» здійснюється в такому порядку:

 • первинний огляд і діагностика порожнини рота;
 • усунення причин, що викликали захворювання;
 • виконання дентальної фіксації і видалення;
 • періодичні профілактичні огляди.

Сучасні методи лікування

Для елімінування причини захворювання проводиться чистка порожнини з використанням найефективніших матеріалів і методів. Раніше наліт видалявся механічним способом за допомогою примітивних інструментів. Сьогодні в арсеналі лікарів — передові технології. Вони можуть використовуватися окремо або комплексно. Процес лікування ясен в клініці «Лінія Посмішки» часто починається з ультразвукового очищення і завершується санацією за допомогою стиснутого повітря, який для підвищення ефективності зволожується цілющими соляними розчинами. Якщо випадок важкий, то лікар порекомендує повторити процедуру через квартал, можливо навіть кілька разів. Це дозволить максимально оздоровити м’які тканини, не допускаючи ускладнень і руйнування зубів.

Технологія Air Flow

Даний метод полягає в струминному чищенні порожнини рота. В результаті видаляються частинки м’якого нальоту.

Ультразвукова чистка

Метод вважається одним з найефективніших на сьогодні. Наліт і навіть камінь видаляються за допомогою чітко спрямованого ультразвуку. Після цього зуби шліфуються з використанням спеціальної насадки.

Лікування запалень

Протизапальна терапія ясен, виконати яку можуть порекомендувати наші фахівці, полягає в застосуванні спеціальних гелів і зубних паст. Зазвичай на такий курс йде 3 тижні. Дуже часто він дає повне лікування, наприклад, якщо у пацієнта гінгівіт.

Хірургічне лікування

У багатьох випадках при наявності пародонтиту можуть знадобитися такі заходи, як протезування або шинування зубів. Один з найефективніших методів в терапії пародонтиту — чистка так званих пародонтальних ніш або кишень. У найскладніших випадках задіюється клаптева операція. Вона полягає в тому, що тканини ясен розрізаються на безліч клаптиків, а після виконання очищення з’єднуються назад. При хірургічних втручаннях неодмінно використовується якісна анестезія.

На сьогодні протоколи лікування ясен в Україні не поступаються європейським стандартам. Ми застосовуємо найбільш ефективні з них з урахуванням індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта. Це дозволяє досягти максимального рівня лікування навіть найскладніших захворювань ясен, таких як пародонтит, пародонтоз, періодонтит, не кажучи вже про стоматитах і гінгівітах. При цьому на лікування ясен ціни у нас цілком демократичні. Особливу увагу ми приділяємо профілактичним заходам, завдяки яким можна уникнути виникнення і розвитку більшості стоматологічних захворювань. Адже наша мета — здорові зуби і щасливі посмішки наших пацієнтів. Стоматологія в Голосіївському районі «Лінія Посмішки» пропонує сучасне лікування ясен, приходьте до нас за здоровою посмішкою.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ