Стоматологічні послуги

Лікування ясен

Пародонт (ясна) виконує захисну функцію, регенеративну, а також функції утримування зубів і регулювання жувального навантаження. Пародонт має складну структуру і є дуже вразливим для різних захворювань. Хвороби, пов’язані з яснами дуже поширені.


Бактеріальний фон ротової порожнини зазвичай є головною причиною хвороб ясен. Крім бактеріального фону захворювання можуть виникати через недостатньо сильного імунітету, погану спадковість, через будь-яких аномалій прикусу, через біологічних особливостей організму або неправильної гігієни. Все це може привести до серйозних захворювань. При гингивите </ strong> запалюються ясна, що часто призводить до хворобливих відчуттів, ясна може почати кровоточити, може утворитися набряк. Через гінгівіту гігієна рота погіршується, внаслідок чого на зубах з’являється наліт. Він є живильним середовищем для мікробів і бактерій, які будуть все більше руйнувати тканини ясен. При пародонтиті відбуватися руйнування зв’язок, які здійснюють утримання зубів, так само зв’язки оточують зубні коріння. Через пародонтиту з’являється простір між яснами і зубом. У цей простір буде потрапляти наліт, який з часом перетвориться на камінь і буде нести загрозу кісткової тканини. Це призведе до розхитування зуба, а потім і до його випадання. Пародонтоз не сильно поширений, зазвичай він з’являється з-за вікових змін. Пародонтоз може розвинутися через порушеного обміну речовин або ж в случах якихось ендокринних захворювань.

Стоматологія «Лінія посмішки» пропонує послуги, які будуть виконані лікарями з високою кваліфікацією і за допомогою новітніх технологій. Лікування ясен є за прийнятною і чесною ціною, ми гарантуємо найвищу якість і безпеку. Більш докладно можна почитати на нашому сайті або записатися на консультацію консультацію стоматолога на метро Васильківська, Голосіївський район. Лікарі використовують знеболюючі засоби, що дозволяє проводити процедуру абсолютно безболісно, без найменшого дискомфорту.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!


   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!