Лікування каналів — стоматологія «Лінія посмішки» 🚇 м. Васильківська

Розвиток карієсу і його ускладнення найчастіше можуть бути причинами втрати зубів. Процедура лікування кореня зуба досить непроста. Складність полягає в важкодоступність і в тому, що зубні канали можуть бути дуже різноманітними за своєю будовою. Все це ускладнює обстеження, пломбування та обробку каналів. Лікування каналу відбувається у внутрішній області зуба, тієї його частини, де знаходиться пульпа, яка є внутрішньою тканиною зуба. У пульпі розташовується нерв, там знаходиться посуд лімфи, артерії, вени і сполучна тканина. Всі нерви входять в зуб в самому верху його кореня. Уздовж всього зуба від нерва до пульпарной камери проходять кореневі канали зуба.

Не так давно лікування каналів було досить болючою процедурою. Однак сьогодні в стоматології за допомогою сучасних методик лікування каналів відбувається без хворобливих відчуттів. Перед процедурою буде зроблено знеболювання. Дуже важливо під час лікування мати можливість швидкого і ефективного рентгенологічного дослідження. Це потрібно для того, щоб поставити діагноз, визначити довжину каналів і контролювати якість пломбування. При чищенні зубних каналів відбувається видалення бактерій і мікробів, які накопичуються всередині зуба, а також видаляється залишилася нервова тканина. Для очищення використовуються спеціальні інструменти, які називаються «файлами» для кореневого каналу зуба. Всю процедуру можна розділити на кілька етапів. Перше, що зробить лікар – механічну обробку і очищення зубних каналів. Потім лікар зробить медикаментозну обробку, рясно промиваючи канал для видалення звідти всього зайвого. Після всього цього стоматолог почне пломбувати канали.

Зазвичай після початку лікування всі ознаки і симптоми запаленого зубного каналу повністю проходять через один або два тижні. Для того, щоб лікування закінчилося успішно потрібна клініка з просунутим обладнанням, яке сучасно в технічному плані. Крім обладнання дуже важливо, щоб в клініці були досвідчені лікарі, які мають високу кваліфікацію. Приватна стоматологічна клініка «Лінія посмішки» може надати все це своїм клієнтам. Скільки буде коштувати послуга ви можете дізнатися за телефоном або на нашому сайті. Ми знаходимося в Києві на Васильківській.

Лікування зубних каналів як найефективніший спосіб уникнути зубного болю і зберегти зуб

Прикореневі канали зубів можуть піддаватися різним інфекціям. Внаслідок запальних процесів можуть розвиватися патології різної складності. Щоб уберегти зуб від руйнування і відновити його, важливо зробити адекватне лікування зубних каналів. У Києві таку процедуру на найвищому професійному рівні виконують фахівці клініки «Лінія Посмішки». До послуг наших пацієнтів — кращі стоматологи, ефективні технології, передове устаткування і високоякісні матеріали.

В яких випадках виконують лікування каналів в клініці «Лінія Посмішки»?

Наші лікарі-стоматологи ретельно обстежують хворий зуб, знешкодять інфекцію і видалять відмерлі тканини. Після цього утворену порожнину якісно запломбують. Завдяки цьому запальний процес не поширитися на інші ділянки зуба, і його не доведеться видаляти. Дана процедура виконується суворо за показаннями. Це важливо, щоб зберегти міцність зуба. Лікування зубних каналів в клініці «Лінія Посмішки» починають тільки в тому в разі, коли дійсно присутні запальні процеси в пульпі або за її межами в переодонті, а також є наслідки травматичних пошкоджень. Основними показаннями для даної процедури є:

 1. Пульпіт, тобто запальний процес пульпи або нервово-судинної тканини.
 2. Періодонтит, що полягає в запаленні кореня зуба або прилеглих тканин.

Симптоми пульпіту і періодонтиту

Наявність зазначених захворювань може виявити стоматолог при огляді зубного ряду. За результатами діагностики він зробить висновок, коли потрібно лікувати зубні канали. Наші стоматологи здатні підібрати найбільш ефективні схеми терапевтичних процедур, враховуючи всі особливості конкретної ситуації. Часто пацієнт сам може виявити у себе симптоми, які вказують на наявність пульпіту або періодонтиту. До них в першу чергу відносяться:

 • набряклість ясен;
 • зміна кольору;
 • наявність свищів;
 • процес гниття;
 • гнильний запах;
 • гострий зубний біль;
 • нічний біль зуба;
 • біль від холодного або гарячого;
 • ниття в зубі або ниючий біль.

Сучасне лікування зубних каналів в клініці «Лінія Посмішки»

Колишні способи лікування подібних захворювань приводили до того, щоб пульпа віддалялася, наприклад, за допомогою миш’яку. Також використовувався метод цементування резорцин-формалінових сумішами. Після їх застигання руйнування тканин зупинялася. Таке лікування могло супроводжуватися гострим болем, накопиченням миш’яку та інших токсичних сумішей в організмі, виникненням повторних запалень. Але сучасні методи лікування зубних каналів в Україні набагато більше щадні.

Терапевтичний прийом

Він дозволяє зберегти в пульпу повністю або частково. Адже після закладання ліки пульпа відділяється спеціальним захисним шаром (вторинний дентин), за яким і відбувається пломбування зуба. Якщо запальний процес тільки почався, то його можна видалити за допомогою своєрідного компресу з антибіотиками.

Хірургічний прийом

У процесі такого лікування пульпа віддаляється, канали чистяться, знезаражуються і закриваються пломбою. Порожнина може закриватися:

 • класичним способом, при якому канали ізолюються звичайною пломбою;
 • вертикальним способом, при якому пломбувальна суміш подається в уколі;
 • через термофіли, що подають в порожнину підігрітий пломбір розчин.

Інші особливості лікування зубних каналів в нашій клініці

У разі необхідності процес лікування зубних каналів в клініці «Лінія Посмішки» виконується під наркозом. Основними етапами такої терапії є діагностика, видалення пульпи, пломбування і, в разі необхідності, реставрація зуба. Лікування каналів може проводитися за допомогою оптичного збільшення. Це дуже зручно, особливо враховуючи, що розмір кореневого каналу в діаметрі не перевищує 1 мм. А даний прилад дозволяє збільшити досліджуваний об’єкт більш ніж в 32 рази.

Пропонуємо вам професійне лікування зубних каналів в стоматології в Голосіївському районі «Лінія Посмішки». Вартість такої послуги в нашій клініці не найнижча. Це обумовлено максимально високою якістю виконуваних робіт і застосовуваних матеріалів. На результат лікування лікар встановлює досить тривалу гарантію.

Навіть при старанному догляді за зубами, в домашніх умовах у вас не вийде в важкодоступних місцях повноцінно очищати зуби.
Наші фахівці мають багаторічний досвід в цьому питанні і підходять індивідуально до кожного пацієнта.
Для того, щоб створити гарну посмішку, найбільш швидким способом буде виготовлення вінірів.
У деяких випадках ситуація з зубом стає такою запущеної, що крім як видалення нічого не залишається.
Установка коронок можлива, будь ваш зуб повністю зруйнований або просто мати неестетичний вигляд.
Художня реставрація зуба так само називається прямий композитної реставрацією.
Коли ви перший раз звертаєтеся до стоматолога, перед тим, як починати лікування дуже важливо пройти консультацію стоматолога.
Для підтримки ідеального стану зубів необхідно приділяти належну увагу якісної гігієни порожнини рота
Якщо з якихось причин ви втратили один зуб або кілька, то в цьому випадку ви можете встановити собі знімні зубні протези.
Для повернення красивою і білосніжної усмішки необхідно проводити відбілювання зубів.
Сьогодні в стоматології за допомогою сучасних методик лікування каналів відбувається без хворобливих відчуттів
Лікування ясен Пародонт (ясна) виконує захисну функцію, регенеративну, а також функції утримування зубів і регулювання жувального навантаження
Безумовно, профілактика і щоденний догляд грають найважливішу роль в підтримці здоров'я зубів

Наші контакти

Контактний телефон
(068) 331-6-386
(044) 331-6-386
Місцезнаходження стоматології
м. Київ, вул. Васильківська, 34, корпус В, каб. 201
Працюємо для Вас
Пн-Пт: 10.00 - 20.00
Сб: 10.00 - 16.00
Неділя: вихідний

Працюємо для Вас:

Понеділок
10:00-20:00
Вівторок
10:00-20:00
Середа
10:00-20:00
Четвер
10:00-20:00
П'ятниця
10:00-20:00
Субота
10:00-16:00
Неділя
Зачинено

Не визначилися з датою та часом?

Пішком від метро
4 кроки від метро Васильківська.
Вихід із метро по ходу поїзда (якщо їхати з центру).
Вхід до ПАТ ТПЦ (Торгове Підприємницький Центр). На прохідній пропускна система. Потрібно піднятися на другий поверх, зліва побачите вивіску стоматологія Лінія Посмішки.
На громадському транспорті
До зупинки “Станція метро Васильківська”.
Маршрутки: 208, 491, 499, 508, 546.
Приміські маршрутки: 729, 812.
Автобус: 19, 28, 78, 119.
Тролейбус: 45.
На авто із центру
Їдете б-р. Дружби народів,
за Московською площею, з естакади повертаєте правіше та їдете паралельно проспекту
40-річчя Жовтня та за готелем Мир, продовжує рух до метро Васильківська.
Праворуч побачите вивіску
Лінія Посмішки.