Лікування зубів

Різні речовини, до складу яких входять барвники, надають безперервне негативний вплив на зуби.

Для повернення красивою і білосніжної усмішки необхідно проводити відбілювання зубів. Намагатися зробити відбілювання зубів будинку досить важко і малоефективно. Крім цього, є ще й ризики для здоров’я.


Завдяки застосуванню сучасних і просунутих технологій, ми можемо гарантувати чудову відбілювання зубів без будь-яких негативних наслідків. Після освітлення емалі посмішка буде більш яскрава і приваблива, а ви будете виглядати молодше. Бездоганні білі зуби не є чимось природним, оскільки під емаллю розташовується дентин, якого має жовтий колір. На колір емалі впливають індивідуальні особливості, а саме – її прозорість. Емаль може мати різні відтінки. Все залежить від генетичних факторів і вашого способу життя. Емаль може темніти від нікотину, впливу барвників, які є в овочах, фруктах, кава, чорний чай, сік, вино і так далі.


При відбілюванні зубів можуть бути використані різні техніки: механічний метод, фотовибілювання, хімічне, внутріканального або лазерне відбілювання. Який саме метод більше підходить для вас вам допоможе визначити стоматолог на консультації. Відбілювання зубів займає десь годину-півтори. Під час відбілювання ви не будете відчувати якогось дискомфорту, адже подібна процедура абсолютно безболісна.

Послуга відбілювання за прийнятною ціною доступна в стоматологічній клініці «Line Smile», місто Київ, метро Васильківська. Ми використовуємо безпечні і високоефективні методи, які протягом години повернуть блиск вашій посмішці.

Відбілювання зубів: білосніжна посмішка без шкоди для емалі

Голлівудська усмішка — це не тільки данина моді і зовнішня краса. Якщо у людини здорові красиві зуби, вона може вільно і щиро посміхатися, не комплексуючи через можливі дефекти зубного ряду. Повернути сліпучу посмішку всім бажаючим охоче допоможуть фахівці нашої стоматологічної клініки. На відбілювання зубів записатися у нас можна практично цілодобово. І це далеко не всі переваги наших стоматологічних послуг.

Чому виникає необхідність виконувати відбілювання зубів?

Зуби будь-якої людини постійно піддаються впливу різних речовин, що містять харчові барвники. Тому емаль поступово темніє, стаючи жовтуватою і навіть набуваючи коричневого відтінку. Звичайна зубна паста не здатна повернути природну білизну зубів. А пропоновані в торгівлі її варіанти з відбілюючим ефектом часто здатні заподіяти більше шкоди, ніж користі. Адже вони можуть містити або абразивні компоненти, які агресивні хімічні сполуки. Це викликає руйнування тендітної зубної емалі. Вибілювати зуби в Україні часто доводиться тим, хто зловживає курінням. Вміщені в тютюновому димі смолисті речовини осідають на поверхні емалі і вбираються в неї. В результаті виходить дуже непривабливе видовище. Призводить до потемніння емалі також карієс, неправильне лікування зубів, прийом деяких лікарських препаратів, наслідки травм, різних спадкових і набутих захворювань.

Чому краще вибілювати зуби в стоматологічній клініці?

Кваліфікований стоматолог правильно підбере оптимально підходящий у вашому випадку метод повернення білизни зубної емалі. Він грамотно виконає всі етапи відбілювання, використовуючи якісні матеріали та професійні інструменти. Попередньо він зверне увагу на здоров’я зубного ряду, порекомендує необхідні лікувальні та відновлювальні процедури. Після того, як буде виконано відновлення білизни зубів, лікар-стоматолог дасть рекомендації по збереженню результату і складе розпорядок профілактичних оглядів.

Переваги відбілювання зубів в клініці Лінія Посмішки

У нашій компанії робиться все, щоб повернути здоров’я і природну красу зубів наших пацієнтів. Для цього в нашому арсеналі є передове обладнання та інноваційні матеріали в самому широкому асортименті, щоб вибрати варіант для кожного конкретного клієнта.

Використовувані техніки відбілювання

Фахівці нашої компанії постійно вдосконалюють свій професійний рівень і освоюють найкращі в світі техніки, в тому числі спрямовані на відбілювання зубів. Замовити в Києві таку процедуру можна безпосередньо в клініці. Але при необхідності можна провести консультацію і через інтернет. Цілодобово до нас можна написати повідомлення і записатися на прийом. Методи підбираються індивідуально під кожного пацієнта. Найчастіше у нас замовляють відновлення білизни зубної емалі:

 • лазерне;
 • хімічне;
 • механічне;
 • внутрішньоканальне;
 • фотовідбілювання.

Особливості процедури відбілювання

Процес відновлення білизни зубів проводиться в умовах, максимально комфортних для пацієнта. При цьому він може відпочивати, слухати музику і навіть подрімати. Відбілювання зубів в стоматологічній клініці Лінія Посмішки є максимально простим, приємним і безпечним. В результаті ви отримуєте:

 • сліпуче білі зуби, колір яких ми можемо освітлити на 8 відтінків;
 • збереження отриманого результату на кілька років при правильному догляді;
 • не пошкоджену, а навіть укріплену емаль внаслідок застосування гелю.

Пропонуємо вам саме у нас замовити відбілювання зубів. Вартість даної процедури в стоматологічній клініці Лінія Посмішки цілком помірна. Тим більше, що ми гарантуємо найвищу якість наших послуг. Стоматологи клініки неодмінно подбають про те, щоб зробити вашу посмішку дійсно сяючою.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ