Послуги

Різні речовини, до складу яких входять барвники, надають безперервне негативний вплив на зуби.

Для повернення красивою і білосніжної усмішки необхідно проводити відбілювання зубів. Намагатися зробити відбілювання зубів будинку досить важко і малоефективно. Крім цього, є ще й ризики для здоров’я.


Завдяки застосуванню сучасних і просунутих технологій, ми можемо гарантувати чудову відбілювання зубів без будь-яких негативних наслідків. Після освітлення емалі посмішка буде більш яскрава і приваблива, а ви будете виглядати молодше. Бездоганні білі зуби не є чимось природним, оскільки під емаллю розташовується дентин, якого має жовтий колір. На колір емалі впливають індивідуальні особливості, а саме – її прозорість. Емаль може мати різні відтінки. Все залежить від генетичних факторів і вашого способу життя. Емаль може темніти від нікотину, впливу барвників, які є в овочах, фруктах, кава, чорний чай, сік, вино і так далі.


При відбілюванні зубів можуть бути використані різні техніки: механічний метод, фотовибілювання, хімічне, внутріканального або лазерне відбілювання. Який саме метод більше підходить для вас вам допоможе визначити стоматолог на консультації. Відбілювання зубів займає десь годину-півтори. Під час відбілювання ви не будете відчувати якогось дискомфорту, адже подібна процедура абсолютно безболісна.

Послуга відбілювання за прийнятною ціною доступна в стоматологічній клініці «Line Smile», місто Київ, метро Васильківська. Ми використовуємо безпечні і високоефективні методи, які протягом години повернуть блиск вашій посмішці.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!


   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!