Лікування зубів

У деяких випадках ситуація з зубом стає такою запущеної, що крім як видалення нічого не залишається. Завдяки сучасним технологіям процедура видалення зуба швидка і безболісна. Після видалення втрачений зуб можна замінити коронкою, протезом, имплантом або мостом. Необхідність у видаленні виникає, якщо зуб вже дуже глибоко вражений карієсом, якщо виникає інфекційне запалення в кістки, яка знаходиться близько зуба або в тканинах ясен.

Видалення відбувається в разі, якщо для зуба мудрості не вистачає місця в щелепи або ж він неправильно зростає. Доводиться видаляти зуб і при появі кісти на корені, в разі, якщо її не можна вирізати. Процедура видалення проводиться на останній стадії пародонтиту, коли вже лікування не допомагає або в разі, якщо зуб розкришився або був зламаний через травму. Видаляються так само дитячі молочні зуби і зуби, які в зубному ряді зайві.


Видалення зуба може бути простим або хірургічним. При простому стоматолог зробить анестезію, після чого, за допомогою елеватора і щипців буде розхитувати зуб. Хірургічне видалення – це операція складніша, для неї використовується місцева анестезія. Таку операцію роблять, коли необхідно видалити залишки розкришених зубів або зуб, який ще не прорізався. На яснах хірургом робиться надріз, після чого зуб виймається, далі проводиться стерилізація і накладається шов. Наша стоматологія в Києві на Васильківській може запропонувати вам сучасне лікування і професійний персонал. Скільки буде коштувати послуга видалення зуба ви можете дізнатися на нашому сайті.
Після того, як процедура видалення зуба закінчилася, слід тримати на місці видаленого зуба стерильний ватний тампон. Тримати його необхідно протягом тридцяти або сорока хвилин. Стерильний тампон допомагає з зупинкою кровотечі і не дає можливості бактеріям проникати в рану. Рекомендується протягом доби після операції не курити і не чистити зуби. Після того, як дія анестезії закінчиться, ви можете відчути біль. Так само може з’явитися набряк. У наступні кілька днів краще вживати тільки м’яку і холодну їжу. Близько тижня потрібно утримуватися від занять спороти і фізичних навантажень, щоб не виникла кровотеча.

Видалення зубів без болю і ускладнень

Кожен, кому доводилося виривати зуб, згадує про це як про справжні тортури. Тому в нашій клініці «Лінія Посмішки» подбали про те, щоб забезпечити безболісне, безпечне, щадне видалення зубів. У Києві на Васильківській у нас величезна кількість постійних клієнтів, які у своїх відгуках рекомендують саме наші послуги. Для цього є маса вагомих причин.

Процедура видалення зубів в стоматологічній клініці «Лінія Посмішки»: принципові підходи й технологічні рішення

Наша стоматологічна клініка надає послуги європейського класу. Тому підходи до видалення зубів у нас організовані на сучасному рівні. Для цього використовуються сучасні методи, найкраще обладнання, ефективні та безпечні препарати.

Наші підходи до видалення зубів

Вирваний зуб сам по собі не відновиться. Тому пацієнтам фахівці нашої клініки:

 • По можливості допоможуть знайти спосіб виключити видалення зуба, недорого і швидко забезпечивши його ефективне лікування.
 • Порекомендують вдатися до даної процедури, як до радикальної міри, тільки коли немає ніяких шансів зберегти зуб.
 • Під час кожної консультації будуть рекомендувати профілактичні заходи, що дозволяють уникнути руйнування зубів.
 • Підберуть оптимально підходяще безболісне видалення зубів, завдяки чому вдасться уникнути маси неприємних відчуттів.
 • Допоможуть легко і швидко вирішити естетичні та функціональні проблеми, що неодмінно виникають після видалення зуба.

7 причин для видалення зубів

У деяких випадках зуб зберегти неможливо. Показаннями до його видалення вважаються:

 1. Карієс, ґрунтовно зруйнував зуб і його корінь. В такому випадку неможливо поставити штифти й коронки.
 2. Інфекції в запущеній формі. Це може бути, наприклад, хронічна кіста, яка проникає в м’які тканини ясен.
 3. Рухомий зуб. Якщо у пацієнта пародонтит, то зуб може стати рухомим, і його неможливо буде зберегти в лунці.
 4. Зуб мудрості «під капюшоном». Це болючий процес, коли «вісімка» не може прорізатися до кінця.
 5. Деформація прикусу. Іноді восьмий кутній зуб після прорізання займає неправильне положення.
 6. Тріщина в корені. Показання до видалення зуба в Україні й у світі — багато видів патологічних тріщин кореня.
 7. Рекомендація ортодонта. При відновленні естетики зубного ряду брекетами іноді доводиться виривати зуб.

Переваги нашої клініки

У Києві є величезна кількість стоматологічних клінік. Але наші постійні пацієнти віддають перевагу наших послуг, в тому числі з видалення зубів, оскільки можуть бути впевнені:

 • під час експерименту наших хірургів-стоматологів;
 • у високій точності рентген-діагностики;
 • в ефективності седації й знеболення;
 • у надійності інструментів і обладнання;
 • у відсутності ускладнень та інших наслідків.

Вибір методу видалення зуба

Якщо вам потрібно вирвати зуб, в стоматології на Васильківській для вас підберуть оптимально відповідний метод здійснення даної процедури. Адже сучасне видалення може бути:

 1. Простим. У такому випадку лікар має легкий доступ до хворого зуба, щоб надійно зафіксувати його використовуваним інструментом. Переважно цей варіант прийнятний у разі пародонтиту або за рекомендацією ортодонта.
 2. Складним. При атипових ситуаціях потрібне хірургічне втручання. В такому випадку зуб або ґрунтовно зруйнований, або ще не прорізався. Таке видалення є повноцінною операцією і виконується після скрупульозної діагностики.

Варіанти знеболювання зуба

Видалення зубів має бути не тільки безпечним і професійним, але також безболісним. На сьогодні це можливо завдяки ресурсам нашої клініки й досвіду фахівців. Вони можуть виконати місцеву анестезію, а також антистрес лікування: уві сні, під дією Пропофолу, або в стані седації, за допомогою препарату Дексдор.

Пропонуємо вам професійне лікування і видалення зубів в стоматології на Васильківській. Ціна послуги цілком демократична. Гарантуємо високо якісне, нетравматичний, безпечне і безболісне виконання цієї та інших стоматологічних процедур.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!



   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ




    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ




     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО




      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ