Стоматологічні послуги

У деяких випадках ситуація з зубом стає такою запущеної, що крім як видалення нічого не залишається. Завдяки сучасним технологіям процедура видалення зуба швидка і безболісна. Після видалення втрачений зуб можна замінити коронкою, протезом, имплантом або мостом. Необхідність у видаленні виникає, якщо зуб вже дуже глибоко вражений карієсом, якщо виникає інфекційне запалення в кістки, яка знаходиться близько зуба або в тканинах ясен.

Видалення відбувається в разі, якщо для зуба мудрості не вистачає місця в щелепи або ж він неправильно зростає. Доводиться видаляти зуб і при появі кісти на корені, в разі, якщо її не можна вирізати. Процедура видалення проводиться на останній стадії пародонтиту, коли вже лікування не допомагає або в разі, якщо зуб розкришився або був зламаний через травму. Видаляються так само дитячі молочні зуби і зуби, які в зубному ряді зайві.


Видалення зуба може бути простим або хірургічним. При простому стоматолог зробить анестезію, після чого, за допомогою елеватора і щипців буде розхитувати зуб. Хірургічне видалення – це операція складніша, для неї використовується місцева анестезія. Таку операцію роблять, коли необхідно видалити залишки розкришених зубів або зуб, який ще не прорізався. На яснах хірургом робиться надріз, після чого зуб виймається, далі проводиться стерилізація і накладається шов. Наша стоматологія в Києві на Васильківській може запропонувати вам сучасне лікування і професійний персонал. Скільки буде коштувати послуга видалення зуба ви можете дізнатися на нашому сайті.
Після того, як процедура видалення зуба закінчилася, слід тримати на місці видаленого зуба стерильний ватний тампон. Тримати його необхідно протягом тридцяти або сорока хвилин. Стерильний тампон допомагає з зупинкою кровотечі і не дає можливості бактеріям проникати в рану. Рекомендується протягом доби після операції не курити і не чистити зуби. Після того, як дія анестезії закінчиться, ви можете відчути біль. Так само може з’явитися набряк. У наступні кілька днів краще вживати тільки м’яку і холодну їжу. Близько тижня потрібно утримуватися від занять спороти і фізичних навантажень, щоб не виникла кровотеча.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!


   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!