/* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Noto+Sans%3A400%2C700&subset=cyrillic&display=swap&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */

Консультація стоматолога на Васильківській

Консультація стоматолога на Васильківській

Коли ви перший раз звертаєтеся до стоматолога, перед тим, як починати лікування дуже важливо пройти консультацію стоматолога. Це потрібно для того, щоб лікар розумів пацієнта і був ознайомлений з історією хвороби. Під час першого візиту буде оформлена медична карта, в яку будуть внесені всі необхідні дані про здоров’я пацієнта і під час лікування.

Для того, щоб пройти консультацію у стоматолога на Васильківській зверніться в нашу клініку. Під час консультації стоматолог огляне повністю всю ротову порожнину, оцінить стан кожного зуба і проблемні ділянки, які потребують лікування. Буде проведена діагностика хвороб, грунтуючись на скаргах пацієнта. У разі необхідності стоматолог може прописати додаткові обстеження або терапевтичне лікування. Крім цього стоматолог проведе консультацію з щоденного догляду за ротовою порожниною.

Завдяки вчасно пройденої консультації ви зможете визначити зародження хвороби на ранньому її етапі і дізнатися, які саме причини викликають у роті дискомфорт або хворобливі відчуття. Стоматолог допоможе підібрати індивідуальний варіант лікування, який виявиться найбільш оптимальним для пацієнта. Під час консультації стоматолог пояснить пацієнту техніку лікування і розповість про вартість всіх майбутніх процедур.

Share this post  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!
      /* Error on https://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic&ver=5.8 : Something went wrong: cURL error 7: Failed to connect to fonts.googleapis.com port 443: Connection refused */