Ціни на протезування зубів в Києві

Хочете дізнатися ціну на знімні протези в Києві?

Съемные протезы 
Акриловый съемный протез5940
Эластичный протез (мягкий)7300
Бюгельный протез на кламерах8360
Бюгельный протез с 2 замками и 2 фрезеровками12870
Протез на кнопках (оринги)5610
Микро протез (бабочка)3410
Замена абатмена в замке (1 шт.)880
Изготовление индивидуальной ложки400
Перебазировка базиса (прямая)780
Перебазировка базиса (не прямая)990
Ремонт протезов
Перелом базиса780
Два перелома в одном базисе880
Приварка одного зуба780
Приварка двух зубов и более зубов880
Приварка одного кламмера780
Приварка двух кламмеров800
Починка эластичного протеза1870
Армирование/мягкая подкладкаот 2090
Утяжеление протеза1430
Коррекция протеза из другого учреждения385

Протезування зубів

У кожного з нас були ті чи інші проблеми з зубами. І якщо деяким вдається їх вирішити за допомогою пломбування, то в більш складних випадках без протезування зубів просто не обійтися. Адже тільки так можна повернути людині впевненість в собі і тільки після цієї процедури він зможе щиро і широко посміхатися, не думаючи про те, що раніше у нього було відсутнє кілька зубів.

Сучасні технології і високоякісні матеріали дозволяють без зусиль підібрати і встановити зручний і міцний протез, який буде не тільки допомагати в пережовуванні їжі, але і мати відмінний косметичний ефект.

Види протезування

Протезування зубів в Києві проводиться за трьома напрямками. це:

 • Знімні протези.
 • Незнімні протези.
 • Умовно-знімні протези.

У першому випадку протез при необхідності можна вийняти з порожнини рота, а потім без праці вставити його назад. Як правило, ця методика застосовується при відсутності одного або декількох жувальних зубів.

Незнімні протези кріпляться до сусідніх, здоровим зубам, і зняти їх неможливо. Така методика застосовується при відсутності передніх зубів або іклів.

І, нарешті, умовно-знімне протезування означає лише те, що зняти протез людина самостійно не може, а ось лікар може це зробити.

Який варіант протеза вибрати

Після консультації в стоматології в Києві необхідно для себе вирішити одне питання – яку мету буде переслідувати протезування. Саме від цього буде залежати ціна на протезування зубів, яка може дуже сильно варіювати.

Так, наприклад, ціна на сліпучу посмішку і зуби «як справжні» буде одна. А ось на прості функціональні протези, які всього лише допомагали б пережовувати їжу, вартість буде зовсім інший. Але з іншого боку, самостійно вирішити питання про те, яке саме протезування зубів, ціни на які залежать від застосовуваного матеріалу, необхідно використовувати, досить складно.

Знайти хорошого стоматолога, який зміг би не тільки вилікувати зуби, але і правильно підібрати протези за потребою, досить складно. Тому стоматологія на Васильківській радить звертатися до професіоналів своєї справи, які працюють саме тут.

Перш, ніж порадити вам той чи інший протез, наші лікарі з стоматології в Голосіївському районі неодмінно врахують такі важливі фактори, як протипоказання для установки того або іншого протеза, а також перевірять вас на наявність алергічної реакції на матеріал, з якого буде виготовлений знімний, незнімний або умовно-знімний протез.

Стоматологія на метро Васильківська – це можливість раз і назавжди вирішити свої проблеми з зубами. Адже тільки у нас ви зможете отримати повний комплекс послуг, починаючи від консультування і закінчуючи протезуванням і установкою ідеально підходить саме для вас протеза.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!


   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!