Вініри та естетика ясна

Встановлення вінірів у стоматології
«Лінія посмішки»

Для того, щоб створити гарну посмішку, найбільш швидким способом буде виготовлення вінірів. Цей спосіб відрізняється не тільки своєю швидкістю, але ще надійністю та ефективністю. Винирами вдають із себе тонкі накладки, створені з керамічного матеріалу. Вони ставляться на передню верхню частину зуба.

Завдяки установки вінірів стоматологи можуть виправляти багато недоліків; форму зубів, їх колір, за допомогою вінірів прибираються щілини, що з’явилися між зубами, заповнюється необхідний обсяг зуба, закриваються сколи та тріщини. З роками зуби можуть ставати тонше, вони можуть стиратися, а їх колір змінюватися. За допомогою вінірів ви зможете виглядати помітно молодше. Вініри можуть допомогти з корекцією невеликого відхилення положення зуба. Ставити вініри на всі зуби зовсім не обов’язково. Досить часто один або два винира можуть виправити недоліки посмішки.

Вініри можуть бути декількох типів. Перший тип – це винир, який приклеюють на зуб, який вже опрацьований лікарем. Другий тип вінірів ставиться без обробки зуба. Що саме для вас більше підходить визначить стоматолог, відштовхуючись від вашої клінічної картини і ваших вимог. Якщо ставиться перший тип вінірів, то після обробки зуб буде закритий тимчасової конструкцією до наступного візиту до стоматолога. Будуть зроблені ваші індивідуальні зліпки, по яких виготовили вініри, які будуть враховувати всі ваші індивідуальні особливості, такі як прикус, форма і кольору. Якщо під час примірки все буде підходити і вас все влаштує, то вініри будуть зафіксовані. Щоб закріпити вініри, використовується міцний композитний клей, спеціально призначений для фіксації винира. Зазвичай вініри досить довговічні, але якщо все-таки винир відклеївся, а керамічна пластинка і зуб не були пошкоджені, то в такому випадку можна знову зафіксувати винир.

Для установки вінірів зверніться в нашу стоматологію – Голосіївський район, місто Київ. Стоматологія на Васильківській пропонує високий рівень лікування та доступні ціни. Щоб дізнатися, у скільки вам обійдеться послуга установки вінірів, а також для отримання додаткової консультації зверніться за телефоном, вказаним на сайті.

Вініри і естетика ясен: швидко, безболісно, естетично

Красиві зуби — це обов’язковий атрибут будь-якої поважаючої себе людину. Їх доглянутий здоровий вигляд вимагає багато часу і зусиль. Але є можливість отримати голлівудську посмішку безболісно і якісно досить швидко і легко, використовуючи вініри. У Києві замовити їх можна в нашій клініці «Line Smile». За найкоротший час ви отримаєте естетично привабливий зубний ряд, виконаний професіоналами з урахуванням всіх стандартів якості та безпеки.

Для кого були розроблені, і хто сьогодні використовує вініри?

Вперше такі накладки на зуби були створені для акторів. Вони дозволяли без особливих зусиль отримати ту саму голлівудську усмішку, яка просто необхідна для екранного героя. Але дуже швидко цей спосіб корекції зубного ряду став популярним і в більш широких масах. Вініри в Україні та інших країнах світу надзвичайно затребувані серед людей самих різного віку, статусу, фінансових можливостей. Адже вони дозволяють дуже швидко, безпечно, безболісно, без травмування природних зубів виправити їх недоліки. Це справжня панацея, враховуючи, що з віком, а також по безлічі індивідуальних причин, зубний ряд може втрачати привабливість свого кольору і форми. Емаль стирається, темніє, на її поверхні виникають тріщини і відколи. Між зубами з’являються діастеми, а пломби стають дуже помітними. Щоб швидко виправити становище, досить замовити вініри. У Києві, Харкові, Львові та інших містах України це найзручніше зробити через наш сайт стоматології «Лінія Посмішки». Завдяки професіоналізму наших стоматологічних фахівців, ваші зуби будуть виглядати після бездоганно.

Які основні особливості вибору і установки вінірів?

Такі накладки здатні виправити будь-який візуальний дефект зубного ряду. Але в деяких випадках перед тим, як встановити вініри, за рекомендацією лікарів-стоматологів необхідно провести відбілювання зубів, їх лікування або протезування. Причому робити такі пластини зовсім не обов’язково на весь зубний ряд. Дуже часто практикується установка вінірів всього на декілька або групу зубів, якщо цього досить для виправлення наявного дефекту. Також не накривається пластинкою виготовлена нашими фахівцями коронка, оскільки її можна виготовити з тих самих матеріалів. Але якщо є необхідність, то можна зробити вініри на сусідні зуби, коронку на той зуб де вона стояла з одного матеріалу і зубки будуть виглядати чудово і ніхто і не зрозуміє що це вініри коронки або ваші зубки.

Як виробляються вініри і яким чином вони кріпляться?

Зубні накладки можуть кріпитися на зуб після попередньої обробки або без неї. Вибір методу визначає стоматолог. На проміжному етапі між обробкою і кріпленням постійної конструкції використовується тимчасова пластина. При виготовленні вінірів робиться точний зліпок, що відображає всі особливості прикусу пацієнта. Якщо його влаштовує форма, колір і інші характеристики вінірів, їх встановлюють на постійне місце. Для цього використовується міцний безпечний композитний клей. Він дуже надійний, але якщо раптом відбувається відклеювання вініра зі збереженням структури пластини і самого зуба, лікар може зробити фіксування повторно.

Яка міцність і природність зовнішнього вигляду вінірів?

Такі зубні накладки виглядають дуже натурально. Навіть фахівець іноді не може ідентифікувати їх наявність без додаткового огляду. Під дією вінірів не погіршується стан зубів і ясен. У нашій клініці настільки правильно і точно виготовляються дані пластини, що випадків подразнень, набряклості, синюшності навколозубних тканин просто не буває. Після багаторічної експлуатації вони зберігають свою міцність і білизну. Однак рекомендується дотримуватися рівень навантаження на зуби, щоб не травмувати їх і не допустити руйнування керамічної конструкції. Для збереження привабливого зовнішнього вигляду пластин досить звичайної щоденної гігієни у вигляді чищення простою зубною пастою.

Якщо у вас виникло бажання або необхідність встановити вініри, в стоматології в голосієвському районі «Лінія Посмішки» цю процедуру виконають на найвищому рівні. Ви можете переконатися в цьому за відгуками наших пацієнтів, оцінками експертів і на власному досвіді.

Наші контакти

Контактний телефон
(068) 331-6-386
(044) 331-6-386
Місцезнаходження
м. Київ, вул.Васильківська, 34, корпус В, каб. 201

Залишити заявку

  https://line-smile.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/images-1.jpg

  Профілактика

  від 700 грн.

  https://line-smile.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_0045-scaled.jpg

  Лікування

  від 700 грн.

  https://line-smile.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/6a46dde6043ab65e99958d346fbfcc28.jpg

  Коронки на зуб

  від 2800 грн.

  https://line-smile.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/home-services-2.jpg

  Протези

  від 6000 грн.

  Навіть при старанному догляді за зубами, в домашніх умовах у вас не вийде в важкодоступних місцях повноцінно очищати зуби.
  Наші фахівці мають багаторічний досвід в цьому питанні і підходять індивідуально до кожного пацієнта.
  Для того, щоб створити гарну посмішку, найбільш швидким способом буде виготовлення вінірів.
  У деяких випадках ситуація з зубом стає такою запущеної, що крім як видалення нічого не залишається.
  Установка коронок можлива, будь ваш зуб повністю зруйнований або просто мати неестетичний вигляд.
  Художня реставрація зуба так само називається прямий композитної реставрацією.
  Коли ви перший раз звертаєтеся до стоматолога, перед тим, як починати лікування дуже важливо пройти консультацію стоматолога.
  Для підтримки ідеального стану зубів необхідно приділяти належну увагу якісної гігієни порожнини рота
  Якщо з якихось причин ви втратили один зуб або кілька, то в цьому випадку ви можете встановити собі знімні зубні протези.
  Для повернення красивою і білосніжної усмішки необхідно проводити відбілювання зубів.
  Сьогодні в стоматології за допомогою сучасних методик лікування каналів відбувається без хворобливих відчуттів
  Лікування ясен Пародонт (ясна) виконує захисну функцію, регенеративну, а також функції утримування зубів і регулювання жувального навантаження
  Безумовно, профілактика і щоденний догляд грають найважливішу роль в підтримці здоров'я зубів

  Прайс лист

  • Профілактика
  • Лікування зубів
  • Установка коронок
  • Протезування
  Порада спеціаліста, консультація із планом лікування
  від 150 грн.
  Огляд після маніпуляції, зняття швів
  від 120 грн.
  Допоміжні маніпуляції
  Анестезія (1 карпула)
  від 165 грн.
  додаткова карпула
  від 90 грн.
  Анестезія аплікаційна
  від 70 грн.
  Діагностика
  від 110 грн.
  Коффердам
  від 300 грн.
  Пародонтологія
  Кюретаж (одного зуба)
  від 370 грн.
  Кюретаж (одного сегменту)
  від 1320 грн.
  Шинування сегменту
  від 3300 грн.
  Шинування одного зуба
  від 660 грн.
  Медикаментозна обробка рани (кишені)
  від 330 грн.
  Каппа (роз'єднуюча)
  від 1210 грн.
  Вирівнювання оклюзійної поверхні (пришліфування) один зуб
  від 165 грн.
  Профілактика карієсу та професійна гігієна порожнини рота
  Срібло одного зуба
  від 150 грн.
  Ремінералізація (профілактика карієсу)
  від 440 грн.
  Герметизація фісур
  від 330 грн.
  Зняття нальоту пастою
  від 700 грн.
  Фторування при чутливості 1 зуба
  від 240 грн.
  Комплексне професійне чищення
  СТАНДАРТ (зубний камінь + наліт системою Air flow)
  від 1100 грн.
  ЛЮКС (зубний камінь + наліт Air flow + профілактика карієсу)
  від 1600 грн.
  Комплексне професійне чищення з одного зуба
  від 70 грн.
  Порада спеціаліста, консультація із планом лікування
  від 150 грн.
  Огляд після маніпуляції, зняття швів
  від 120 грн.
  Допоміжні маніпуляції
  Анестезія (1 карпула)
  від 165 грн.
  додаткова карпула
  від 90 грн.
  Анестезія аплікаційна
  від 70 грн.
  Діагностика
  від 110 грн.
  Коффердам
  від 300 грн.
  Відбілювання
  Відбілювання домашнє (2 капи + гель)
  від 3500 грн.
  Відбілювання внутрішньоканальне (1 відвідування)
  від 550 грн.
  Пломби із фотополімерного матеріалу
  Пломби (1 одиниця)
  від 990 грн.
  - СТАНДАРТ
  від 990 грн.
  - ЛЮКС
  від 1200 грн.
  Реставрація (руйнування зуба понад 1/3)
  від 1300 грн.
  - СТАНДАРТ
  від 1300 грн.
  - ЛЮКС
  від 1600 грн.
  Композитна накладка
  від 2310 грн.
  Адгезивний міст (штучний зуб на балці)
  від 4620 грн.
  Ізолююча прокладка
  від 110 грн.
  Лікувальна прокладка
  від 165 грн.
  Відновлення кукси зуба (під протезування зі штифтом)
  від 1000 грн.
  Корекція реставрації (без використання матеріалу)
  від 440 грн.
  Стандартні (армують) штифти
  від 460 грн.
  Фіксація прикрас (скайсів), без ціни прикраси
  від 550 грн.
  Скайс (прикраса)
  від 560 грн.
  Пломба склоіномірним цементом (гарантія 6 міс.)
  від 580 грн.
  Лікування
  Надання невідкладної допомоги (гострий біль)
  від 660 грн.
  - 1 ступеня складності
  від 660 грн.
  - 2 ступеня складності
  від 990 грн.
  - 3 ступеня складності
  від 1430 грн.
  - 4 ступеня складності
  від 1870 грн.
  Зняття пломби при перелікуванні зуба
  від 70 грн.
  Лікування пульпіту, періодонтиту
  Превентивне лікування каналів (дентин пов'язка)
  від 500 грн.
  Інструментальна та медикаментозна обробка к/к
  від 400 грн.
  - передніх зубів
  від 400 грн.
  - бічних малих (премолярів)
  від 500 грн.
  - бічних великих (молярів)
  від 700 грн.
  Постійне пломбування каналів
  від 440 грн.
  - передніх зубів
  від 440 грн.
  - бічних малих (премолярів)
  від 690 грн.
  - бічних великих (молярів)
  від 990 грн.
  Тимчасове пломбування каналів
  від 200 грн.
  - передніх зубів
  від 200 грн.
  - бічних малих (премолярів)
  від 330 грн.
  - бічних великих (молярів)
  від 500 грн.
  Розпломбування кореневих каналів
  від 330 грн.
  - передніх зубів
  від 330 грн.
  - бічних малих (премолярів)
  від 560 грн.
  - бічних великих (молярів)
  від 780 грн.
  Повторна медикаментозна обробка кореневих каналів
  від 270 грн.
  Порада спеціаліста, консультація із планом лікування
  від 150 грн.
  Огляд після маніпуляції, зняття швів
  від 120 грн.
  Допоміжні маніпуляції
  Анестезія (1 карпула)
  від 165 грн.
  додаткова карпула
  від 90 грн.
  Анестезія аплікаційна
  від 70 грн.
  Діагностика
  від 110 грн.
  Коффердам
  від 300 грн.
  Протезування
  Вкладка металева (індивідуальний штифт)
  від 1000 грн.
  Вкладка срібна
  від 1650 грн.
  Вкладка високоточна (керамічна, металічна)
  від 2760 грн.
  Вилучення штифта
  від 510 грн.
  Зняття відбитків
  від 200 грн.
  - Одношаровий
  від 200 грн.
  - Двошаровий
  від 400 грн.
  Незнімні протези
  Тимчасові коронки та фіксація (1 одиниця)
  від 100 грн.
  - Фіксація коронок на тимчасовий цемент
  від 100 грн.
  - Фіксація коронки
  від 200 грн.
  - Фіксація коронки з іншої установи
  від 300 грн.
  - Зняття коронки
  від 200 грн.
  - Тимчасова коронка (лабораторна)
  від 700 грн.
  - Тимчасова коронка (клінічна)
  від 500 грн.
  Wax-up (1 зуб)
  від 300 грн.
  - Металева коронка (цільнолита)
  від 3000 грн.
  Металокерамічна коронка
  від 3500 грн.
  Високоточна металокерамічна коронка
  від 6000 грн.
  Безметалева керамічна коронка, вініри
  від 7100 грн.
  - Коронка на імпланті металокерамічна (з урахуванням абатменту)
  від 8360 грн.
  - Коронка на імпланті безметалова (з урахуванням абатменту)
  від 10700 грн.
  Порада спеціаліста, консультація із планом лікування
  від 150 грн.
  Огляд після маніпуляції, зняття швів
  від 120 грн.
  Допоміжні маніпуляції
  Анестезія (1 карпула)
  від 165 грн.
  додаткова карпула
  від 90 грн.
  Анестезія аплікаційна
  від 70 грн.
  Діагностика
  від 110 грн.
  Коффердам
  від 300 грн.
  Протезування
  Вкладка металева (індивідуальний штифт)
  від 1000 грн.
  Вкладка срібна
  від 1650 грн.
  Вкладка високоточна (керамічна, металічна)
  від 2760 грн.
  Вилучення штифта
  від 510 грн.
  Зняття відбитків
  від 200 грн.
  - Одношаровий
  від 200 грн.
  - Двошаровий
  від 400 грн.
  Незнімні протези
  Тимчасові коронки та фіксація (1 одиниця)
  від 100 грн.
  - Фіксація коронок на тимчасовий цемент
  від 100 грн.
  - Фіксація коронки
  від 200 грн.
  - Фіксація коронки з іншої установи
  від 300 грн.
  - Зняття коронки
  від 200 грн.
  - Тимчасова коронка (лабораторна)
  від 700 грн.
  - Тимчасова коронка (клінічна)
  від 500 грн.
  Wax-up (1 зуб)
  від 300 грн.
  - Металева коронка (цільнолита)
  від 3000 грн.
  Металокерамічна коронка
  від 3500 грн.
  Високоточна металокерамічна коронка
  від 6000 грн.
  Безметалева керамічна коронка, вініри
  від 7100 грн.
  - Коронка на імпланті металокерамічна (з урахуванням абатменту)
  від 8360 грн.
  - Коронка на імпланті безметалова (з урахуванням абатменту)
  від 10700 грн.

  Наші контакти

  Контактний телефон
  (068) 331-6-386
  (044) 331-6-386
  Місцезнаходження стоматології
  м. Київ, вул. Васильківська, 34, корпус В, каб. 201
  Працюємо для Вас
  Пн-Пт: 10.00 - 20.00
  Сб: 10.00 - 16.00
  Неділя: вихідний

  Працюємо для Вас:

  Понеділок
  10:00-20:00
  Вівторок
  10:00-20:00
  Середа
  10:00-20:00
  Четвер
  10:00-20:00
  П'ятниця
  10:00-20:00
  Субота
  10:00-16:00
  Неділя
  Зачинено

  Не визначилися з датою та часом?

  Пішком від метро
  4 кроки від метро Васильківська.
  Вихід із метро по ходу поїзда (якщо їхати з центру).
  Вхід до ПАТ ТПЦ (Торгове Підприємницький Центр). На прохідній пропускна система. Потрібно піднятися на другий поверх, зліва побачите вивіску стоматологія Лінія Посмішки.
  На громадському транспорті
  До зупинки “Станція метро Васильківська”.
  Маршрутки: 208, 491, 499, 508, 546.
  Приміські маршрутки: 729, 812.
  Автобус: 19, 28, 78, 119.
  Тролейбус: 45.
  На авто із центру
  Їдете б-р. Дружби народів,
  за Московською площею, з естакади повертаєте правіше та їдете паралельно проспекту
  40-річчя Жовтня та за готелем Мир, продовжує рух до метро Васильківська.
  Праворуч побачите вивіску
  Лінія Посмішки.