Лікування зубів

Для того, щоб створити гарну посмішку, найбільш швидким способом буде виготовлення вінірів. Цей спосіб відрізняється не тільки своєю швидкістю, але ще надійністю та ефективністю. Винирами вдають із себе тонкі накладки, створені з керамічного матеріалу. Вони ставляться на передню верхню частину зуба.

Вініри до і після


Завдяки установки вінірів стоматологи можуть виправляти багато недоліків; форму зубів, їх колір, за допомогою вінірів прибираються щілини, що з’явилися між зубами, заповнюється необхідний обсяг зуба, закриваються сколи та тріщини. З роками зуби можуть ставати тонше, вони можуть стиратися, а їх колір змінюватися. За допомогою вінірів ви зможете виглядати помітно молодше. Вініри можуть допомогти з корекцією невеликого відхилення положення зуба. Ставити вініри на всі зуби зовсім не обов’язково. Досить часто один або два винира можуть виправити недоліки посмішки.


Вініри можуть бути декількох типів. Перший тип – це винир, який приклеюють на зуб, який вже опрацьований лікарем. Другий тип вінірів ставиться без обробки зуба. Що саме для вас більше підходить визначить стоматолог, відштовхуючись від вашої клінічної картини і ваших вимог. Якщо ставиться перший тип вінірів, то після обробки зуб буде закритий тимчасової конструкцією до наступного візиту до стоматолога. Будуть зроблені ваші індивідуальні зліпки, по яких виготовили вініри, які будуть враховувати всі ваші індивідуальні особливості, такі як прикус, форма і кольору. Якщо під час примірки все буде підходити і вас все влаштує, то вініри будуть зафіксовані. Щоб закріпити вініри, використовується міцний композитний клей, спеціально призначений для фіксації винира. Зазвичай вініри досить довговічні, але якщо все-таки винир відклеївся, а керамічна пластинка і зуб не були пошкоджені, то в такому випадку можна знову зафіксувати винир.


Для установки вінірів зверніться в нашу стоматологію – Голосіївський район, місто Київ. Стоматологія на Васильківській пропонує високий рівень лікування та доступні ціни. Щоб дізнатися, у скільки вам обійдеться послуга установки вінірів, а також для отримання додаткової консультації зверніться за телефоном, вказаним на сайті.

Вініри і естетика ясен: швидко, безболісно, естетично

Красиві зуби — це обов’язковий атрибут будь-якої поважаючої себе людину. Їх доглянутий здоровий вигляд вимагає багато часу і зусиль. Але є можливість отримати голлівудську посмішку безболісно і якісно досить швидко і легко, використовуючи вініри. У Києві замовити їх можна в нашій клініці «Line Smile». За найкоротший час ви отримаєте естетично привабливий зубний ряд, виконаний професіоналами з урахуванням всіх стандартів якості та безпеки.

Для кого були розроблені, і хто сьогодні використовує вініри?

Вперше такі накладки на зуби були створені для акторів. Вони дозволяли без особливих зусиль отримати ту саму голлівудську усмішку, яка просто необхідна для екранного героя. Але дуже швидко цей спосіб корекції зубного ряду став популярним і в більш широких масах. Вініри в Україні та інших країнах світу надзвичайно затребувані серед людей самих різного віку, статусу, фінансових можливостей. Адже вони дозволяють дуже швидко, безпечно, безболісно, без травмування природних зубів виправити їх недоліки. Це справжня панацея, враховуючи, що з віком, а також по безлічі індивідуальних причин, зубний ряд може втрачати привабливість свого кольору і форми. Емаль стирається, темніє, на її поверхні виникають тріщини і відколи. Між зубами з’являються діастеми, а пломби стають дуже помітними. Щоб швидко виправити становище, досить замовити вініри. У Києві, Харкові, Львові та інших містах України це найзручніше зробити через наш сайт стоматології «Лінія Посмішки». Завдяки професіоналізму наших стоматологічних фахівців, ваші зуби будуть виглядати після бездоганно.

Які основні особливості вибору і установки вінірів?

Такі накладки здатні виправити будь-який візуальний дефект зубного ряду. Але в деяких випадках перед тим, як встановити вініри, за рекомендацією лікарів-стоматологів необхідно провести відбілювання зубів, їх лікування або протезування. Причому робити такі пластини зовсім не обов’язково на весь зубний ряд. Дуже часто практикується установка вінірів всього на декілька або групу зубів, якщо цього досить для виправлення наявного дефекту. Також не накривається пластинкою виготовлена нашими фахівцями коронка, оскільки її можна виготовити з тих самих матеріалів. Але якщо є необхідність, то можна зробити вініри на сусідні зуби, коронку на той зуб де вона стояла з одного матеріалу і зубки будуть виглядати чудово і ніхто і не зрозуміє що це вініри коронки або ваші зубки.

Як виробляються вініри і яким чином вони кріпляться?

Зубні накладки можуть кріпитися на зуб після попередньої обробки або без неї. Вибір методу визначає стоматолог. На проміжному етапі між обробкою і кріпленням постійної конструкції використовується тимчасова пластина. При виготовленні вінірів робиться точний зліпок, що відображає всі особливості прикусу пацієнта. Якщо його влаштовує форма, колір і інші характеристики вінірів, їх встановлюють на постійне місце. Для цього використовується міцний безпечний композитний клей. Він дуже надійний, але якщо раптом відбувається відклеювання вініра зі збереженням структури пластини і самого зуба, лікар може зробити фіксування повторно.

Яка міцність і природність зовнішнього вигляду вінірів?

Такі зубні накладки виглядають дуже натурально. Навіть фахівець іноді не може ідентифікувати їх наявність без додаткового огляду. Під дією вінірів не погіршується стан зубів і ясен. У нашій клініці настільки правильно і точно виготовляються дані пластини, що випадків подразнень, набряклості, синюшності навколозубних тканин просто не буває. Після багаторічної експлуатації вони зберігають свою міцність і білизну. Однак рекомендується дотримуватися рівень навантаження на зуби, щоб не травмувати їх і не допустити руйнування керамічної конструкції. Для збереження привабливого зовнішнього вигляду пластин досить звичайної щоденної гігієни у вигляді чищення простою зубною пастою.

Якщо у вас виникло бажання або необхідність встановити вініри, в стоматології в голосієвському районі «Лінія Посмішки» цю процедуру виконають на найвищому рівні. Ви можете переконатися в цьому за відгуками наших пацієнтів, оцінками експертів і на власному досвіді.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ