Стоматологічні послуги

Для того, щоб створити гарну посмішку, найбільш швидким способом буде виготовлення вінірів. Цей спосіб відрізняється не тільки своєю швидкістю, але ще надійністю та ефективністю. Винирами вдають із себе тонкі накладки, створені з керамічного матеріалу. Вони ставляться на передню верхню частину зуба.

Вініри до і після


Завдяки установки вінірів стоматологи можуть виправляти багато недоліків; форму зубів, їх колір, за допомогою вінірів прибираються щілини, що з’явилися між зубами, заповнюється необхідний обсяг зуба, закриваються сколи та тріщини. З роками зуби можуть ставати тонше, вони можуть стиратися, а їх колір змінюватися. За допомогою вінірів ви зможете виглядати помітно молодше. Вініри можуть допомогти з корекцією невеликого відхилення положення зуба. Ставити вініри на всі зуби зовсім не обов’язково. Досить часто один або два винира можуть виправити недоліки посмішки.


Вініри можуть бути декількох типів. Перший тип – це винир, який приклеюють на зуб, який вже опрацьований лікарем. Другий тип вінірів ставиться без обробки зуба. Що саме для вас більше підходить визначить стоматолог, відштовхуючись від вашої клінічної картини і ваших вимог. Якщо ставиться перший тип вінірів, то після обробки зуб буде закритий тимчасової конструкцією до наступного візиту до стоматолога. Будуть зроблені ваші індивідуальні зліпки, по яких виготовили вініри, які будуть враховувати всі ваші індивідуальні особливості, такі як прикус, форма і кольору. Якщо під час примірки все буде підходити і вас все влаштує, то вініри будуть зафіксовані. Щоб закріпити вініри, використовується міцний композитний клей, спеціально призначений для фіксації винира. Зазвичай вініри досить довговічні, але якщо все-таки винир відклеївся, а керамічна пластинка і зуб не були пошкоджені, то в такому випадку можна знову зафіксувати винир.


Для установки вінірів зверніться в нашу стоматологію – Голосіївський район, місто Київ. Стоматологія на Васильківській пропонує високий рівень лікування та доступні ціни. Щоб дізнатися, у скільки вам обійдеться послуга установки вінірів, а також для отримання додаткової консультації зверніться за телефоном, вказаним на сайті.


  Залиште заявку і ми Вам зателефонуємо!


   Ваш лікар МАКСИМ ІСАЄВ
    Ваш лікар КОРНІЄНКО ВАЛЕРІЯ
     Ваш лікар ТАРАСЕНКО ДМИТРО
      Ваш лікар БУРМАКОВА ВІКТОРІЯ      ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
      +
      Передзвоніть мені!